Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2016, 11:59

autor: Góral

Wieści ze świata (Kingdom Come: Deliverance, Quantum Break, Mirage: Arcane Warfare, Battlefleet Gothic: Armada) 30/9/2016

Dziś piszemy o nawiązaniu współpracy pomiędzy twórcami Kingdom Come: Deliverance a firmą Deep Silver, steamowej premierze Quantum Break, starcie alfa testów Mirage: Arcane Warfare, dodatku do gry Battlefleet Gothic: Armada oraz dacie debiutu MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies na PC-tach. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kingdom Come: Deliverance zostanie wydane przez Deep Silver

Powstające od dłuższego czasu RPG Kingdom Come: Deliverance zostanie wydane przez Deep Silverpoinformowano na forum produkcji. W opublikowanym komunikacie zaznaczono, że firma zajmie się tylko promocją projektu, a ekipa Warhorse Studios zachowa pełną swobodę w dewelopingu i będzie starała się komunikować z fanami tak, jak do tej pory. Premiera tytułu przewidziana jest na 2017 roku. Gra dostępna będzie na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Wieści ze świata (Kingdom Come: Deliverance, Quantum Break, Mirage: Arcane Warfare, Battlefleet Gothic: Armada) 30/9/2016 - ilustracja #1

Quantum Break zadebiutowało na Steamie

Quantum Break, ostatnia strzelanka od studia Remedy Entertainment, zadebiutowała w kwietniu bieżącego roku na konsoli Xbox One i PC-tach (tylko Windows 10 i Windows Store). Wczoraj wieczorem ukazała się jednak nowa wersja, którą znajdziecie na Steamie w cenie 36,99 euro (około 159 zł). Nie jest to zbyt opłacalny zakup, gdyż u polskich sprzedawców możecie nabyć taniej pudełkowe Timeless Collector’s Edition, które zawiera steamowy kod, grę na płytach, dwa plakaty, ścieżkę dźwiękową na CD i nie tylko. Ceny zestawu zaczynają się od około 133 zł, a szczegóły znajdziecie w ramce obok. Pamiętajcie też, że nowe wydanie współpracuje ze starszymi systemami operacyjnymi (Windows 7 i późniejsze OS-y Microsoftu).

Mirage: Arcane Warfare – rozpoczęto zamkniętą alfę

Na początku września studio Torn Banner zdradziło, że wkrótce rozpoczną się zamknięte testy alfa wieloosobowej gry akcji Mirage: Arcane Warfare. Deweloper dotrzymał słowa i wczoraj udostępnił produkcję wybranym graczom. Jeżeli zapisaliście się do zabawy (dokonacie tego w tym miejscu), a nie dostaliście zaproszenia, to nie traćcie nadziei, gdyż wejściówki będą jeszcze wysyłane kolejnym osobom. Jednocześnie poinformowano, że pierwsza faza testów zakończy się 3 października, ale w tym roku doczekamy się kilku takich eventów, a w 2017 roku wystartują beta testy.

MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies na PC 3 października

MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies, widowiskowy hack-and-slash, będący spin-offem popularnego w Japonii cyklu Hyperdimension Neptunia, ukaże się 3 października bieżącego roku na Steamie. Produkcja wyposażona będzie we wszystkie dodatki, które otrzymała wersja na handhelda PlayStation Vita i przez pierwszy tydzień ma być sprzedawana z 40% zniżką, choć nie znamy jeszcze jej ceny. Ponadto w ofercie pojawi się także zestaw Deluxe Pack (nie zawiera „podstawki”), w którym znajdziemy cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi, motyw z gry współpracujący z systemami operacyjnymi Windows 7,8 i 10, 8 dzwonków na telefon oraz 3 tapety. Pakiet wyceniony zostanie na 9,99 dolarów, czyli około 38 zł. Wszystko to uzupełni jeszcze Deluxe Bundle, a więc zestaw zawierający Deluxe Pack i grę.

Motyw MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies. - Wieści ze świata (Kingdom Come: Deliverance, Quantum Break, Mirage: Arcane Warfare, Battlefleet Gothic: Armada) 30/9/2016 - wiadomość - 2016-09-30
Motyw MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies.

Debiut Battlefleet Gothic: Armada - Tau Empire

Kosmiczna strategia Battlefleet Gothic: Armada od studia Tindalos Interactive doczekała się dodatku Tau Empire, który zakupicie na Steamie w cenie 6,99 euro (około 30 zł – DLC jest darmowe dla osób, które kupiły „podstawkę” przed premierą, albo w w ciągu pierwszych dwóch miesięcy po debiucie). Wprowadza on do rozgrywki tytułowe Imperium Tau, czyli technologicznie zaawansowaną cywilizację, świetnie spisującą się w walce na duże odległości. DLC oddaje do naszej dyspozycji także nowe jednostki, kasty i mechanizmy rozgrywki.

Galeria filmów