Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2016, 12:16

autor: Góral

Mirage: Arcane Warfare - nowy fragment rozgrywki; alfa testy w tym miesiącu

Mirage: Arcane Warfare, nadchodząca gra od twórców Chivalry: Medieval Warfare, doczekała się nowej prezentacji rozgrywki na PAX West. Ponadto ekipa Torn Banner Studios zdradziła, że we wrześniu odbędą się zamknięte testy alfa.

Ekipa Torn Banner Studios opublikowała podczas PAX West nowy fragment rozgrywki z zapowiedzianego w marcu bieżącego roku Mirage: Arcane Warfare. Pokazano na nim m.in. dwie areny (Bazaar i Sunken City) oraz pięć z sześciu klas postaci, które pojawią się w produkcji. W związku z tym możemy zobaczyć zabawę jako Vypress, która jest zwinnym i szybkim zabójcą, specjalizującą się w pułapkach Tinker czy też zapewniającą wsparcie Viglist. Oprócz tej trójki, w pełnej wersji znajdziemy także maga Alchemancera, wojownika Tauranta oraz ofensywno-defensywnego Entropista. Opublikowany gameplay oraz kilka nowych grafik, które znajdziecie nieco dalej, to nie wszystko, co przygotowali deweloperzy, gdyż ujawnili oni, że Mirage: Arcane Warfare doczeka się w tym miesiącu zamkniętych testów alfa. Niestety nie zdradzono dokładnego terminu, ale jeżeli chcecie wziąć w nich udział, to udajcie się na oficjalną stronę, gdzie możecie się zapisać do zabawy.

Mirage: Arcane Warfare w skrócie:
  • pierwszoosobowa gra akcji przeznaczona do multiplayera;
  • ukaże się w 2017 roku na PC-tach;
  • we wrześniu wystartują zamknięte alfa testy;
  • za produkcję odpowiada ekipa Torn Banner Studios.

Mirage: Arcane Warfare to pierwszoosobowa gra akcji na komputery osobiste. Jak już wspomniałem wcześniej, w produkcji wcielimy się w rozmaitych wojowników, walczących ze sobą o magię. Mieszkańcy świata podzielili się bowiem na dwa obozy – Bashrahni Emirate, uważający, że czary należy wykorzystywać z umiarem do rozwoju przemysłowego, oraz Azar Cabal, twierdzący, że moc ma wymiar duchowy i nie powinna służyć jako narzędzie do osiągania tak przyziemnych celów.

Za tytuł odpowiadają pracownicy Torn Banner Studios, które znane jest graczom z popularnego Chivalry: Medieval Warfare. Podobnie jak nadchodzący projekt, tak i ta gra przeznaczona jest do rozgrywek w multiplayerze, a akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. W produkcji nie wcielamy się jednak w fantastyczne postacie, a w średniowiecznych wojowników. Tytuł zadebiutował w 2012 roku na PC-tach, ale obecnie dostępny jest także na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.

Mirage: Arcane Warfare to takie fantastyczne Chivalry: Medieval Warfare. - Mirage: Arcane Warfare - nowy fragment rozgrywki; alfa testy w tym miesiącu - wiadomość - 2016-09-05
Mirage: Arcane Warfare to takie fantastyczne Chivalry: Medieval Warfare.
Świat produkcji pełen jest nawiązań do kultury perskiej i arabskiej. - Mirage: Arcane Warfare - nowy fragment rozgrywki; alfa testy w tym miesiącu - wiadomość - 2016-09-05
Świat produkcji pełen jest nawiązań do kultury perskiej i arabskiej.