Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 stycznia 2018, 14:14

autor: Czarny Wilk

Wiemy, kto wyreżyseruje Johna Wicka 3

Poznaliśmy nowe informacje o trzeciej odsłonie cieszącej się sporym uznaniem miłośników kina akcji serii John Wick. Oprócz nazwiska reżysera, ujawniono także część obsady oraz miejsca, w których kręcone będą zdjęcia do filmu.

Grany przez Keanu Reevesa John Wick powoli staje się nową ikoną kina akcji. Obie odsłony produkcji o byłym zabójcy, dokonującym krwawej zemsty na tych, którzy stanęli mu na drodze, zachwyciły widzów oraz krytyków. Nie dziwi więc, że Lionsgate podjęło decyzję o produkcji części trzeciej. Poznaliśmy nowe informacji o Johnie Wicku 3, w tym nazwisko reżysera obrazu.

John Wick ponownie zademonstruje swoje gun fu w 2019 roku. - Wiemy, kto wyreżyseruje Johna Wicka 3 - wiadomość - 2018-01-18
John Wick ponownie zademonstruje swoje gun fu w 2019 roku.

Według opublikowanej przez serwis ThatHashtagShow.com wiadomości, za kamerą trzeciego rozdziału stanie Chad Stahelski – współreżyser pierwszej i reżyser drugiej odsłony serii. Zdjęcia rozpoczną się na początku marca – większość filmu nakręcona zostanie w Nowym Jorku, a część scen powstanie natomiast w Hiszpanii i Rosji. Zgodnie z tym, co wiedzieliśmy już wcześniej, scenariusz został napisany przez Dereka Kolstada, dla którego również nie będzie to pierwsze spotkanie z cyklem.

W Johnie Wicku 3 zobaczymy wiele znajomych twarzy – oprócz tytułowej postaci granej przez Keanu Reevesa, powrócą także Cassian (w tej roli raper Common), Ares (Ruby Rose) i Bowery King (Laurence Fishburne). Głównego antagonistę trzeciego rozdziału zagra Hiroyuki Sanada – według plotek jego postać będzie przywódcą japońskiego syndykatu zbrodni. Data premiery obrazu została zaplanowana na 17 maja 2019 roku. Warto w tym miejscu wspomnieć, że trwają również prace nad serialem telewizyjnym The Continental, którego akcja rozegra się w znanym z filmów świecie.