Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2022, 13:01

Stanie się nieuniknione, Wiedźmin zawita do Fortnite

Wiedźmin zmierza do Fortnite. Skórka Geralta z Rivii pojawi się w rozdziale czwartym popularnej gry battle royale.

Źródło fot. Epic Games
i

Wiedźmin ponownie zmierza na gościnne występy w innej grze. Po Lost Ark przyszła pora na Fortnite. Skórka Geralta zawita do popularnej produkcji battle royale w rozdziale czwartym. Na ten moment nie znamy jednak za wielu szczegółów związanych z crossoverem. Właściwie to mamy jedynie grafikę (widoczną powyżej) oraz kilkusekundowy urywek pochodzący ze zwiastuna aktualizacji.

Niedawno zakończył się trzeci rozdział w produkcji. Było to połączone ze specjalnym wydarzeniem, w którym dotychczasowa mapa uległa zniszczeniu, a gracze mieli 30 minut na stworzenie nowej. Do tego celu musieli oni wykorzystać fragmenty zawierające nowe oraz stare lokacje. Na sam koniec pojawił się trailer przedstawiający, jak formuje się kolejna wyspa. Widać na nim również szereg skórek, które zawitają do Fortnite. Wśród nich znaleźli się właśnie Geralt wraz z Płotką, a także m.in. Hulk i Doomslayer. Materiał ten możecie obejrzeć poniżej.

Rozdział czwarty wystartuje w Fortnite jeszcze dziś. Nie wiadomo jednak, od kiedy dokładnie skórka wiedźmina będzie dostępna w grze. Osoby zainteresowane jej zakupem muszą więc poczekać na dodatkowe szczegóły związane z tą współpracą.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej