Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 listopada 2021, 22:04

autor: hexx0

Geralt walczy z wijem w nowym teaserze 2. sezonu Wiedźmina od Netflixa

Czekacie na 2. sezon Wiedźmina? Netflix udostępnił dziś krótki teaser serialu, w którym widzimy Geralta walczącego z olbrzymim wijem.

Premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin zbliża się wielkimi krokami. Nowe odcinki zadebiutują na Netflixie już za trzy tygodnie, a dokładnie 17 grudnia. Jeśli są jeszcze jacyś fani uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego, którzy nie są przekonani do ich obejrzenia, to na koncie na Twitterze owej platformy streamingowej został udostępniony krótki teaser produkcji, mający zachęcić do seansu zarówno ich, jak i wszystkich pozostałych widzów. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Krótki filmik prezentuje Geralta (w tej roli Henry Cavill) walczącego w lesie z olbrzymim wijem. Pojedynek wygląda całkiem nieźle. Szczególną uwagę zwraca „świecący” – z pewnością pokryty jakimś olejem – miecz wiedźmina, a także użycie przez niego znaku Quen. Zastanawia co prawda umiejscowienie tego starcia na osi czasu – z książek pamiętam tylko jedną walkę z wijem, tę z opowiadania Miecz przeznaczenia – ale to nic nowego, że serial robi pewne rzeczy po swojemu. Zachęcam też do obejrzenia nowych zdjęć z drugiego sezonu. Link do nich znajdziecie poniżej.