Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 19:25

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zaprezentowano świat gry

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon opublikowali nowy materiał wideo prezentujący świat produkcji i omawiający jego poszczególne aspekty. Dodatkowo deweloperzy poruszyli temat tytułowego Dzikiego Gona - głównego przeciwnika Geralta.

Twórcy ze studia CD Projekt Red opublikowali kolejny materiał wideo promujący wyczekiwaną grę RPG Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziś postanowiono zaprezentować świat produkcji, który nie dość, że będzie w pełni otwarty, to jeszcze ma być 35 razy większy od tego, który przemierzaliśmy w części drugiej. Podczas przygody Geralt odwiedzi niebezpieczne bagna Ziemi Niczyjej, mroźne wyspy Skellige, czy też ogromne miasto Novigrad. Oczywiście to tylko niewielka część tego, co zaoferuje nam pełna wersja. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że wraz ze zmianą lokacji, zmieniać ma się także ogólny klimat wyciekający z ekranu i przeciwnicy. Oznacza to, że w jednym miejscu powalczymy z potworami, w drugim z bandytami, itd.

Jednocześnie zdradzono także informacje dotyczące tytułowego Dzikiego Gonu. Twórcy opisali tego przeciwnika w następujący sposób:

„Jednym z najbardziej złowrogich przeciwników, których można spotkać w grze jest Dziki Gon. Podróżująca po niebie kawalkada upiorów, która sieje śmierć i zniszczenie (…) Dziki Gon nie jest w żadnej mierze wyjętym z kapelusza bossem, którego stawiamy na końcu korytarza. W Wiedźminie 3, Dziki Gon wychodzi na pierwszy plan i nie cofnie się przed niczym, aby Cię dopaść.”

Gra zapowiada się naprawdę wyśmienicie, niestety na jej premierę jeszcze sobie trochę poczekamy, gdyż została ona zaplanowana na 24 lutego 2015 roku. Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.