Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2015, 17:48

autor: Renox

Wiedźmin 3: Dziki Gon – 10-minutowy gameplay na PC z GTX 980 na pokładzie

W sieci pojawił się kolejny gameplay z wyczekiwanego Wiedźmina 3: Dziki Gon. Materiał ten jest o tyle interesujący, że sprzęt, na którym ogrywana była rodzima produkcja, pochwalić się mógł potężną konfiguracją sprzętową, w której prym wiodła karta GeForce GTX 980. Umieszczony w rozwinięciu materiał możecie zatem obejrzeć w rozdzielczości 1080p i w 60 klatkach na sekundę.

Seria gier traktująca o przygodach Białego Wilka to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich towarów eksportowych w dziedzinie elektronicznej rozgrywki. Na kolejną odsłonę wspomnianego cyklu, Wiedźmina 3: Dziki Gon, bezsprzecznie czeka mnóstwo osób z całego świata, a co i rusz upubliczniane materiały tylko podsycają przedpremierowe zniecierpliwienie. Tak się składa, że i tym razem mamy dla Was nowy gameplay ze wspomnianej produkcji, który bez wątpienia znowu stanie się tematem ożywionych dyskusji. Wyżej umieszczony materiał udostępniony został w rozdzielczości 1080p i w 60 klatkach na sekundę, co przede wszystkim pozwala zwrócić szczególną uwagę na wspaniałą oprawę wizualną nowego Wiedźmina.

Co się zaś tyczy samego nagrania, jego autorem jest niejaki „ImAnderZEL”, który jakiś czas temu otrzymał możliwość ogrania omawianej produkcji w siedzibie polskiego CD Project RED. YouTuber przyznał, że mógł bawić się przy grze ponad 10 godzin, co w ostateczności zaowocuje wkrótce pokaźną porcją regularnie publikowanych filmików. Co istotne, „ImAnderZEL” miał do swojej dyspozycji potężnego peceta, wyposażonego chociażby w kartę grafiki GeForce GTX 980. Niewątpliwie nie wszyscy z nas będą mogli odpalić Dziki Gon na tak wysokich ustawieniach, dlatego też warto skorzystać z okazji i zobaczyć, jak omawiana produkcja będzie w stanie rozwinąć skrzydła na mocniejszych blaszakach.

Słowem przypomnienia warto jeszcze dodać, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje na światowym rynku 18 maja na pecetach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.