Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2013, 15:22

autor: Olek

Wiedźmin 3 – data premiery ze sklepu Amazon to tylko przypuszczenia

30 września 2014 r. - taką datę premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon sugeruje internetowy sklep Amazon.com. Firma CD Projekt RED nie potwierdza jednak tych doniesień, przypominając jedynie, że zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami trzecia część przygód Geralta z Rivii ukaże się w przyszłym roku.

Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wg sklepu Amazon.com to 30 września 2014 r. - Wiedźmin 3 – data premiery ze sklepu Amazon to tylko przypuszczenia - wiadomość - 2013-10-17
Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wg sklepu Amazon.com to 30 września 2014 r.
Wiedźmin 3: Dziki Gon
  1. gatunek: action-RPG
  2. producent: CD Projekt RED
  3. wydawca: CD Projekt RED/Warner Bros.
  4. termin premiery: 2014 r.
  5. platformy sprzętowe: PC, Xbox One, PlayStation 4

Sklep Amazon.com nie wydaje się najbardziej wiarygodnym źródłem, jeśli chodzi o terminy premier nadchodzących gier. Wiele razy już okazywało się, że zamieszczane tam daty są jedynie „orientacyjne”. Mimo to, spora rzesza fanów przygód Geralta z Rivii podekscytowała się, gdy na stronie z ofertą przedsprzedaży The Witcher 3: Wild Hunt pojawiła się okłada gry i adnotacja „30 września 2014 roku”. Niestety, okazuje się, że to tylko przypuszczenia.

W sprawie ujawnionej daty premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon skontaktowaliśmy się bezpośrednio z firmą CD Projekt RED. Tak jak przypuszczaliśmy, Amazon wyszedł z założenia, że ostatni dzień trzeciego kwartału to jeden z bardziej prawdopodobnych terminów. Wszystko zostaje więc po staremu – 2014 rok i z pewnością nie w pierwszym kwartale.

Wg sklepu Amazon.com tak będzie wyglądać okładka gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. - Wiedźmin 3 – data premiery ze sklepu Amazon to tylko przypuszczenia - wiadomość - 2013-10-17
Wg sklepu Amazon.com tak będzie wyglądać okładka gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

„Premiera Wiedźmina 3 jest przewidziana na 2014 rok. Wiemy, że fani z niecierpliwością czekają na ujawnienie konkretnej daty i dlatego szczegółowo analizują wszelkie pojawiające się na ten temat informacje. Obiecujemy, że w odpowiednim czasie poinformujemy wszystkich oficjalnie o tym, kiedy Geralt z Rivii ponownie zagości na ich komputerach i konsolach.” - wyjaśnia Agnieszka Szóstak z CD Projekt RED.

Warto wspomnieć, że sklep Amazon.com przyjmuje już przedpremierowe zamówienia na grę. Standardowa edycja wersji PC wyceniona została na 49,99 dolarów (ok. 155 zł). Mając na uwadze politykę wydawniczą firmy CD Projekt RED wobec polskich graczy, warto jednak wstrzymać się ze składaniem pre-orderów za oceanem. Istnieje bowiem szansa, że Wiedźmin 3: Dziki Gon oferowany będzie na rodzimym rynku w znacznie przystępniejszej cenie.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Wiedźmin
  2. Widzieliśmy grę Wiedźmin 3: Dziki Gon - Geralt w akcji prosto z E3 2013
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon