Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 kwietnia 2015, 15:30

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Weź udział w konkursie premierowym GTA V i wygraj kartę graficzną!

Zapraszamy do konkursu z okazji premiery Grand Theft Auto V, w którym nagrodą główną jest potężna karta graficzna MSI GeForce GTX960 ME.

Weź udział w konkursie premierowym GTA V i wygraj kartę graficzną! - ilustracja #1

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w najnowszym konkursie na GRY-OnLine.pl!. Wraz z firmą MSI Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs dotyczący dzisiejszej wielkiej premiery PC – Grand Theft Auto V. Nagrodą główną jest potężna karta graficzna MSI GeForce GTX960 ME. Co należy zrobić by wygrać tę nagrodę?

Waszym zadaniem jest przesłanie tekstu, grafiki lub wideo, które w sposób niestandardowy łączyć będą ze sobą notebooka MSI serii GT z grą Grand Theft Auto V! Być może zauważycie podobieństwo między głównymi bohaterami piątej odsłony, a sprzętem serii GT i przedstawicie to w formie intrygującej grafiki? Być może rozległe tereny Los Santos kojarzyć Wam się będą z możliwościami, jakie da Wam sprzęt serii GT i ukażecie to w krótkim materiale wideo? Liczymy na Waszą wyobraźnię! Wszystkie zgłoszenia należy umieszczać w polu komentarzy pod stroną konkursową. Na Wasze prace czekamy do 8 maja 2015 roku włącznie!

 

Szczegóły konkursu

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zgłoszenie tekstowe nie może być dłuższe niż 1000 znaków (ze spacjami), a zgłoszenie wideo nie dłuższe niż 1 minuta. W przypadku pracy w formie wideo, można w niej zastosować udźwiękowienie własnego autorstwa lub utwory muzyczne na licencji Creative Commons.
  • Zgłoszenia tekstowe oraz graficzne należy umieszczać bezpośrednio w polu komentarzy na dedykowanej stronie konkursowej: gt72.gry-online.pl. Materiały filmowe należy umieścić w serwisie Youtube, a następnie zamieścić link do zgłoszenia w komentarzu na stronie konkursowej. Film nie może być ustawiony jako prywatny.
  • Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”) oraz uzupełnieniu danych wszelkich danych osobowych na profilu.

Nagrody

Weź udział w konkursie premierowym GTA V i wygraj kartę graficzną! - ilustracja #2
  • Karta graficzna GTX960 ME, podkładka GTA V iFruit oraz maskotka smoka MSI.

 

Weź udział w konkursie premierowym GTA V i wygraj kartę graficzną! - ilustracja #3
  • Słuchawki SteelSeries Siberia V2 + myszka MSI DS200 + podkladka MSI oraz koszulka GTA V San Andreas.
Weź udział w konkursie premierowym GTA V i wygraj kartę graficzną! - ilustracja #4
  • Myszka MSI DS100 + podkładka pod mysz MSI, kubek GTA V Merryweather oraz przypinki GTA V.

Po pozostałe informacje, jak również szczegółowy regulamin konkursu odsyłamy Was na specjalną stronę konkursową. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia w wykonywaniu prac!