Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 lipca 2019, 10:15

autor: Adrian Werner

Westworld i The Expanse - nowe zwiastuny z Comic-Conu

W trakcie San Diego Comic-Con 2019 pokazano nowe zwiastuny seriali Westworld i The Expanse. W przypadku tej drugiej produkcji ujawniono również datę premiery czwartego sezonu.

Na trzeci sezon Westworld poczekamy do przyszłego roku. - Westworld i The Expanse - nowe zwiastuny z Comic-Conu - wiadomość - 2019-07-22
Na trzeci sezon Westworld poczekamy do przyszłego roku.

Podczas trwającego obecnie w San Diego konwentu Comic-Con zostaliśmy wręcz zalani nowymi zwiastunami z wyczekiwanych produkcji telewizyjnych. Wśród nich znalazły się świeże trailery trzeciego sezonu Westworld oraz czwartej serii The Expanse.

Westworld

Nowy zwiastun pokazuje znacznie więcej niż majowy trailer. Dzięki niemu wiemy już, że akcja trzeciego sezonu będzie toczyła się nie tylko w rzeczywistym świecie przyszłości, ale również w kolejnym parku, tym razem odtwarzającym realia II wojny światowej.

Przypomnijmy, że nowe odcinki Westworld obejrzymy dopiero w przyszłym roku. Pierwszy sezon zadebiutował w 2016 roku, a drugi dopiero dwa lata później. Fani przyzwyczaili się już więc, że na dalszy ciąg historii muszą sporo poczekać.

  1. Oficjalna strona serialu

The Expanse

Z kolei w przypadku The Expanse wypuszczono krótki teaser, który pokazuje m.in. obcą planetę, na której osadzona będzie duża część czwartego sezonu.

Ponadto filmik ujawnił termin premiery, który ustalono na 13 grudnia tego roku. Ponadto wyświetlono również prawie sześciominutowy fragment jednego z odcinków, pokazujący lądowanie statku Rocinante na planecie Ilus IV.

Przypomnijmy, że pierwsze trzy sezony The Expanse wyemitował kanał SyFy. Stacja nie zdecydowała się jednak złożyć zamówienia na czwarty sezon. Postawiło to przyszłość serialu pod znakiem zapytania. Ostatecznie został on uratowany przez firmę Amazon.