Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 maja 2019, 10:55

Świat przyszłości na trailerze trzeciego sezonu Westworld

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu Westworld, czyli popularnego serialu HBO opartego na produkcji Michaela Crichtona z 1973 roku. Zadebiutuje on w przyszłym roku i zagra w nim Aaron Paul.

Niezależnie od tego, czy ścieżka obrana przez twórców Gry o tron w ostatnich epizodach przypadła komuś do gustu czy nie, definitywne zakończenie serialu, które miało miejsce dziś w nocy, wzbudziło ogromne emocje i przyciągnęło przed ekrany mnóstwo widzów. Stacja HBO wykorzystała tę okazję i opublikowała zwiastun trzeciego sezonu innej swojej flagowej produkcji, czyli Westworld. Można go obejrzeć poniżej.

Na trailerze widzimy zupełnie nowego bohatera, granego przez znanego z serialu Breaking Bad Aarona Paula. Żyje on w świecie przyszłości i z tego, co możemy zrozumieć z jego komentarza, niezbyt jest zadowolony z kondycji otoczenia. Zmęczony otaczającymi go rzeczami chciałby znaleźć „coś lub kogoś prawdziwego”. W tym momencie natrafia na nikogo innego, tylko Dolores w swojej oryginalnej formie. Jak znalazła się w tym miejscu? Odpowiedź na tę zagadkę bez wątpienia znajdziemy w serialu.

Inne szczegóły na temat fabuły trzeciego sezonu Westworld nie są na razie znane, mimo że prace na planie ruszyły już przeszło miesiąc temu. Prócz Aarona Paula i oryginalnej obsady, z Evan Rachel Wood, Jeffreyem White’em, Edem Harrisem oraz Thandie Newton na czele, na ekranie ujrzymy również Vincenta Cassela (Braterstwo wilków, Czarny łabędź), a także Lenę White (Player One, Specjalista od niczego). Ten pierwszy najprawdopodobniej wcieli się w jakiś czarny charakter. Rola tej drugiej nie jest na razie znana. Wszystko okaże się jasne w przyszłym roku, kiedy to trzecia odsłona popularnego serialu będzie miała swoją premierę.

Jaką rolę w trzecim sezonie Westworld odegra bohater, w którego wciela się Aaron Paul? - Świat przyszłości na trailerze trzeciego sezonu Westworld - wiadomość - 2019-05-20
Jaką rolę w trzecim sezonie Westworld odegra bohater, w którego wciela się Aaron Paul?

Serial Westworld zadebiutował w 2016 roku i szybko podbił serca wielu widzów oraz specjalistów branżowych. Wydane do tej pory sezony otrzymały łącznie osiem nagród Emmy oraz szereg innych wyróżnień. Warto jednak pamiętać, że nie jest to produkcja w 100% oryginalna. Twórcy serialu, Lisa Joy i Jonathan Nolan, oparli się na filmie Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku. Co ciekawe, jego scenarzystą i reżyserem był Michael Crichton, znany jako twórca powieści, na podstawie których stworzono takie produkcje, jak Jurassic Park czy Trzynasty wojownik.

  1. Oficjalna strona internetowa serialu Westworld

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej