Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 maja 2019, 10:55

autor: AlexB

Świat przyszłości na trailerze trzeciego sezonu Westworld

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu Westworld, czyli popularnego serialu HBO opartego na produkcji Michaela Crichtona z 1973 roku. Zadebiutuje on w przyszłym roku i zagra w nim Aaron Paul.

Niezależnie od tego, czy ścieżka obrana przez twórców Gry o tron w ostatnich epizodach przypadła komuś do gustu czy nie, definitywne zakończenie serialu, które miało miejsce dziś w nocy, wzbudziło ogromne emocje i przyciągnęło przed ekrany mnóstwo widzów. Stacja HBO wykorzystała tę okazję i opublikowała zwiastun trzeciego sezonu innej swojej flagowej produkcji, czyli Westworld. Można go obejrzeć poniżej.

Na trailerze widzimy zupełnie nowego bohatera, granego przez znanego z serialu Breaking Bad Aarona Paula. Żyje on w świecie przyszłości i z tego, co możemy zrozumieć z jego komentarza, niezbyt jest zadowolony z kondycji otoczenia. Zmęczony otaczającymi go rzeczami chciałby znaleźć „coś lub kogoś prawdziwego”. W tym momencie natrafia na nikogo innego, tylko Dolores w swojej oryginalnej formie. Jak znalazła się w tym miejscu? Odpowiedź na tę zagadkę bez wątpienia znajdziemy w serialu.

Inne szczegóły na temat fabuły trzeciego sezonu Westworld nie są na razie znane, mimo że prace na planie ruszyły już przeszło miesiąc temu. Prócz Aarona Paula i oryginalnej obsady, z Evan Rachel Wood, Jeffreyem White’em, Edem Harrisem oraz Thandie Newton na czele, na ekranie ujrzymy również Vincenta Cassela (Braterstwo wilków, Czarny łabędź), a także Lenę White (Player One, Specjalista od niczego). Ten pierwszy najprawdopodobniej wcieli się w jakiś czarny charakter. Rola tej drugiej nie jest na razie znana. Wszystko okaże się jasne w przyszłym roku, kiedy to trzecia odsłona popularnego serialu będzie miała swoją premierę.

Jaką rolę w trzecim sezonie Westworld odegra bohater, w którego wciela się Aaron Paul? - Świat przyszłości na trailerze trzeciego sezonu Westworld - wiadomość - 2019-05-20
Jaką rolę w trzecim sezonie Westworld odegra bohater, w którego wciela się Aaron Paul?

Serial Westworld zadebiutował w 2016 roku i szybko podbił serca wielu widzów oraz specjalistów branżowych. Wydane do tej pory sezony otrzymały łącznie osiem nagród Emmy oraz szereg innych wyróżnień. Warto jednak pamiętać, że nie jest to produkcja w 100% oryginalna. Twórcy serialu, Lisa Joy i Jonathan Nolan, oparli się na filmie Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku. Co ciekawe, jego scenarzystą i reżyserem był Michael Crichton, znany jako twórca powieści, na podstawie których stworzono takie produkcje, jak Jurassic Park czy Trzynasty wojownik.

  1. Oficjalna strona internetowa serialu Westworld