Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2020, 12:00

autor: AlexB

Wesprzyj WOŚP 2020 z GRYOnline.pl - weź udział w aukcjach

Po raz szesnasty serwis GRYOnline.pl gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was kilka specjalnych aukcji cennych przedmiotów. Ponadto cały dochód z niedzielnej sprzedaży abonamentów zostanie przekazany na rzecz fundacji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 28. - Wesprzyj WOŚP 2020 z GRYOnline.pl - weź udział w aukcjach - wiadomość - 2020-01-10
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 28.

W najbliższą niedzielę odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem cała Polska (i nie tylko) będzie zbierała pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Po raz kolejny inicjatywę Jurka Owsiaka wspiera portal GRYOnline.pl. Jak zwykle robimy to w sposób dwojaki. Po pierwsze, cały dochód z zakupionych bądź przedłużonych w niedzielę abonamentów zostanie przekazany na rzecz fundacji. Po drugie, w serwisie Allegro przygotowaliśmy dla Was kilka aukcji interesujących przedmiotów. Jakich? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym spisem.

Uwaga! Nie wysyłamy przedmiotów poza granice kraju

Zestaw gadżetów z Destiny 2

Koniec aukcji - 16 stycznia, 15:34:03

Zaczynamy od prawdziwej gratki dla wszystkich miłośników popularnego loot shootera od studia Bungie Software – zestawu gadżetów z gry Destiny 2. W jego skład wchodzą plakat z autografami twórców, papeteria Destiny 2, figurka Jade Rabbit, zeszyt, czapka z daszkiem, koszulka, kubek termiczny, dwie metalowe przypinki i lampka Engram Light.

  1. Link do aukcji

Borderlands 3 na PS4 i zestaw gadżetów

Wesprzyj WOŚP 2020 z GRYOnline.pl - weź udział w aukcjach - ilustracja #3

Koniec aukcji - 16 stycznia, 15:43:38

Szukacie okazji do zakupu Borderlands 3 na PlayStation 4? Możecie to zrobić na naszej aukcji, przy okazji wspierając szczytny cel. W skład tego zestawu, prócz samej produkcji studia Gearbox Software w pudełku, wchodzą stylizowany pad do PlayStation 4, kolekcja przypinek, figurka Moxxi - Cosplaying Ducks, kubek, otwieracz do butelek, magnes na lodówkę, breloczek z logo gry i breloczek królik.

  1. Link do aukcji

Gra NBA 2K20 na PS4 i piłka z autografem Marcina Gortata

Wesprzyj WOŚP 2020 z GRYOnline.pl - weź udział w aukcjach - ilustracja #4

Koniec aukcji - 16 stycznia, 15:53:38

Wśród WOŚP-owych aukcji GRYOnline.pl nie mogło zabraknąć kolejnej odsłony cyklu NBA 2K. Tym razem najnowszemu symulatorowi koszykówki w wersji na PlayStation 4 towarzyszy piłka firmy Spalding, na której podpis złożył Marcin Gortat.

  1. Link do aukcji

Makieta domu z gry Resident Evil 7

Wesprzyj WOŚP 2020 z GRYOnline.pl - weź udział w aukcjach - ilustracja #5

Koniec aukcji - 16 stycznia, 15:57:04

Gracze lubiący się bać z pewnością są już zaznajomieni z ostatnią pełnoprawną odsłoną kultowego cyklu Resident Evil. Przede wszystkim jej fanom do gustu przypaść powinna przygotowana z dbałością o szczegóły makieta domu, w którym toczyła się duża część rozrywki. Można ją wylicytować na poniższej aukcji.

  1. Link do aukcji

Darksiders Genesis na PC - edycja kolekcjonerska

Wesprzyj WOŚP 2020 z GRYOnline.pl - weź udział w aukcjach - ilustracja #6

Koniec aukcji - 16 stycznia, 15:22:31

Z kolei fani cyklu Darksiders mogą powalczyć o edycję kolekcjonerską jej ubiegłorocznego spin-offu, czyli Genesis. W tzw. Nephilim Edition, prócz samej produkcji na PC (wersja Steam), znajduje się gra planszowa Darksiders: The Forbidden Land, figurka Strife'a (29 cm wysokości), soundtrack na płycie CD, artbook, steelbook oraz naklejki.

  1. Link do aukcji

Plakat świąteczny z podpisami redakcji GRYOnline

Wesprzyj WOŚP 2020 z GRYOnline.pl - weź udział w aukcjach - ilustracja #7

Koniec aukcji - 16 stycznia, 16:02:27

Na sam koniec mamy dla Was prawdziwy unikat – plakat świąteczny autorstwa Otisa z podpisami redakcji GRYOnline i tvgry.pl. Ma on format A3 i z pewnością będzie okazale prezentował się na ścianie zwycięzcy licytacji.

  1. Link do aukcji

Serdecznie dziękujemy Wam za każde wsparcie, jakiego udzielicie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, czy to za pośrednictwem GRYOnline.pl, czy innych kanałów. Pamiętajcie, gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Redakcja GRYOnline.pl serdecznie dziękuje również za pomoc w zorganizowaniu akcji charytatywnych firmie Cenega.