Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2018, 12:30

autor: Adrian Werner

Weedcraft Inc – Polacy tworzą strategię o handlu marihuaną

Polskie studio Vile Monarch, mające na koncie m.in. Oh...Sir!! The Insult Simulator, pracuje nad Weedcraft Inc, czyli strategią traktującą o produkcji i dystrybucji marihuany.

WEEDCRAFT INC W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Vile Monarch
  2. Wydawca: Devolver Digital
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 2019 r.

Znane z Oh...Sir!! The Insult Simulator i Crush Your Enemies warszawskie studio Vile Monarch zapowiedziało swój kolejny projekt. Okazała się nim strategia ekonomiczna Weedcraft Inc, w której zajmiemy się prowadzeniem biznesu związanego z produkcją marihuany. Tytuł zmierza wyłącznie na pecety i jego premiera nastąpi w przyszłym roku.

Akcja gry osadzona zostanie w Stanach Zjednoczonych. Podczas zabawy gracz będzie musiał hodować marihuanę, starając się odkryć najbardziej efektywne metody uprawy, i krzyżować jej odmiany, po to aby stworzyć warianty skrojone pod gust coraz bardziej wymagającej klienteli.

Na grę poczekamy do przyszłego roku.  - Weedcraft Inc – Polacy tworzą strategię o handlu marihuaną  - wiadomość - 2018-10-02
Na grę poczekamy do przyszłego roku.

Do naszych obowiązków należeć ma także dystrybucja produktu, zatrudnianie personelu i walka z konkurencją. Biznesowi dużych problemów przysporzą także policjanci i politycy. Nie zabraknie również nielegalnych metod ułatwiania sobie życia, np. przez łapówki czy szantaże. Dodatkowych atrakcji dostarczy zmieniający się system prawny. Inaczej będziemy zarządzali firmą, gdy dozwolony będzie tylko handel marihuaną medyczną, a inaczej, gdy dopuszczone zostanie używanie rekreacyjne. Gracze mają mieć sporą swobodę działania. Możliwe będzie omijanie prawa i rozwijanie biznesu bez uwagi na koszty społeczne, jak i próba w pełni legalnej działalności.

Weedcraft Inc ma zaoferować bogaty wybór scenariuszy, z różnorodnymi warunkami i wyzwaniami. Podczas zabawy będziemy kształtowali relacje z bogatą galerią postaci i wpływali na ustawodawstwo. Ponadto autorzy nie wykluczają, że po premierze wydawane będą dodatki DLC zainspirowane aktualną sytuacją polityczną w Stanach Zjednoczonych.

Ciekawie zapowiada się ścieżka dźwiękowa. Vile Monarch zaangażowało do prac nad nią uznanych polskich producentów hiphopowych, takich jak DJ Eprom (Sztigar Bonko, współpraca z Fiszem i Emade, czy Tym Typem Mesem) oraz ES.CE.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona studia Vile Monarch