Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2020, 10:02

autor: Dameredet

Watch Dogs Legion – zobacz, jak wygląda misja rekrutacyjna pszczelarki

Ubisoft pokazał, jak wygląda rekrutacja pszczelarki uzbrojonej w nanopszczoły na nowym gameplayu z Watch Dogs: Legion.

Watch Dogs Legion – zobacz, jak wygląda misja rekrutacyjna pszczelarki - ilustracja #1
Legion trafi do graczy 29 października

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich czekających na nową odsłonę serii Watch Dogs. Na kanale GamesRadar w serwisie YouTube pojawił się filmik przedstawiający misję rekrutacyjną, która pozwoli na odblokowanie postaci pszczelarki. Klip (zamieściliśmy go poniżej) został udostępniony w ramach Future Games Show, jednego z pokazów zorganizowanych w czasie targów gamescom.

Rekrutowana na filmiku postać ma na imię Sherry i jako futurystyczna pszczelarka dysponuje umiejętnością przywoływania nanopszczół. Co trzeba zrobić, by ją zrekrutować? Jak pokazuje wideo, wystarczy usunąć trochę danych. Wcześniej jednak należy dostać się do dawnego miejsca pracy Sherry i ominąć lub pokonać strażników. Jak zaznaczają twórcy, taką misję można wykonać na wiele mniej lub bardziej „hakerskich” sposobów. Zwrócili również uwagę na fakt, że przeciwnicy nie zaczną strzelać do gracza, jeżeli ten będzie atakował wręcz.

W Watch Dogs: Legion zagramy 29 października. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xboksa One, a w przyszłości także na Xboksie Series X i PlayStation 5.

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-29

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion