Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2021, 09:26

autor: Adrian Werner

Aiden Pearce powrócił; premiera Watch Dogs: Legion - Bloodline

Doczekaliśmy się premiery dodatku Watch Dogs: Legion – Bloodline. Wprowadza on nową historię, w której główne role odgrywają Aiden Pearce i Wrench, czyli bohaterowie poprzednich odsłon cyklu.

Na rynku zadebiutował dodatek Bloodline do Watch Dogs: Legion. Rozszerzenie ukazało się równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S i PlayStation 5.

Jest to DLC niesamodzielne, więc do zabawy wymagana jest pełna wersja Watch Dogs: Legion. Dodatek na PC kosztuje 59,99 zł w Ubisoft Store i 59,90 zł w Epic Games Store. Wydanie na konsole z rodziny Xbox wyceniono na 62,49 zł, a edycja na PS4 i PS5 kosztuje 63 złote. DLC można nabyć w ramach przepustki sezonowej.

Bloodline oferuje nową historię, w której powracają bohaterowie dwóch pierwszych części serii. Znany z „jedynki” Aiden Pearce udaje się do Londynu wykonać zlecenie kradzieży urządzenia firmy Broca Tech, pozwalającego na kontrolowanie armii robotów. W realizacji zadania przeszkodzi mu haker Wrench, którego poznaliśmy w Watch Dogs 2.

Dodatek pozwala pokierować obiema postaciami, umożliwiając poznanie przedstawionej w nim historii z różnych perspektyw. Każdy z bohaterów posiada unikalne zdolności. Aiden potrafi spowalniać czas, wyłączać urządzenia elektroniczne w okolicy oraz uzyskiwać bonusy do obrażeń za pomocą specjalnej metody przeładowywania broni. Z kolei Wrench ma na wyposażeniu granaty ogłuszające i drona, jak również karabin maszynowy oraz granatnik.

Poza główną fabułą obie postacie otrzymały także liczne opcjonalne zadania poboczne. Jeśli macie przepustkę sezonową, to będziecie mogli wcielić się w bohaterów także w trybie kooperacyjnym oraz w głównej kampanii.

  1. Watch Dogs: Legion – oficjalna strona
  2. Recenzja gry Watch Dogs: Legion - bardzo bezpieczna i grzeczna rewolucja
  3. Wszystko o Watch Dogs Legion
  4. Watch Dogs Legion - poradnik do gry