Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2018, 20:06

autor: Góral

Warhammer Vermintide 2 sprzedaje się dużo lepiej niż jedynka

Studiu Fatshark udało się w ciągu kilku dni sprzedać ponad pół miliona egzemplarzy gry Warhammer: Vermintide 2 na komputery osobiste.

Warhammer: Vermintide 2 w skrócie:
  • gra akcji FPP na komputery osobiste;
  • ukazała się 8 marca;
  • w kilka dni sprzedano ponad pół miliona egzemplarzy.

Kilka dni temu na komputerach osobistych ukazała się gra Warhammer: Vermintide 2 od studia Fatshark. Produkcja okazała się sporym sukcesem komercyjnym, gdyż jej sprzedaż przekroczyła już pół miliona egzemplarzy. Pierwsza część serii potrzebowała na wykręcenie takiego wyniku kilku miesięcy, ale już wtedy deweloperzy twierdzili, że to duże osiągnięcie dla tak niewielkiego studia. Teraz firma ma jeszcze większe powody do zadowolenia. Z opinii użytkowników na Steamie wynika, że i gracze są usatysfakcjonowani. Tytuł zbiera wiele pozytywnych recenzji i obecnie na blisko 7,5 tysiąca tekstów, około 6,2 tysiąca ma pozytywny wydźwięk.

Gracze rzucili się na Warhammer: Vermintide 2. - Warhammer Vermintide 2 sprzedaje się dużo lepiej niż jedynka - wiadomość - 2018-03-12
Gracze rzucili się na Warhammer: Vermintide 2.

Warhammer: Vermintide 2 jest kontynuacją pierwszoosobowej gry akcji przeznaczonej przede wszystkim do zabawy w co-opie. Gracze wcielają się w jednego z pięciu herosów, których rozwijają podczas przygody na kilkanaście możliwych sposobów. Wszystko po to, by, uporać się z połączonymi siłami Chaosu i Skavenów, które rozpanoszyły się w mieście Helmgart.

Tytuł sprzedawany jest obecnie tylko na PC-tach, ale podobnie jak część pierwsza ukaże się też na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Niestety studio Fatshark nie zdradziło jeszcze, kiedy to nastąpi, ale za to wkrótce mają się rozpocząć beta-testy tej wersji. Zapiszecie się do nich na oficjalnej stronie gry.