Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2023, 21:25

Steam też rozdaje strategię Warhammer 40K za darmo - i jeszcze jedną grę

Mało Wam darmowych gier? Dobrze się składa, bo kolejne dwie można odebrać na Steamie, w tym świetną strategię 4X z uniwersum Warhammera 40K.

Źródło fot. Slitherine Ltd.
i

Darmowy Fallout: New Vegas w Epic Games Store, darmowy Warhammer Epic 40,000: Final Liberation na GOG-u… a na Steamie nic? Nie tym razem – użytkownicy platformy firmy Valve również mogą zgarnąć gry bez płacenia. W dodatku aż dwie – są to:

  1. Warhammer 40,000: Gladius – Relics of Warstrategia turowa typu 4X osadzona w uniwersum Warhammera 40,000, w której – przechodząc kampanie Orków, Nekronów, Kosmicznych Marines lub Astra Militarum (Gwardii Imperialnej) – walczymy o panowanie nad tytułową planetą Gladius Prime, skrywającą zapomniane tajemnice i starożytne artefakty (jakiś czas temu tytuł był rozdawany w Epic Games Store);

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo na Steamie

  1. Hue – łączące elementy platformówki oraz gry logicznej debiutanckie dzieło studia Fiddlesticks, w którym pomagamy tytułowemu bohaterowi w odnalezieniu matki – w tym celu musimy rozwiązywać mniej lub bardziej trudne zagadki logiczne, w których projekcie istotną rolę odgrywa „zabawa” kolorami.

Hue za darmo na Steamie

Produkcje te odbierzecie, klikając w powyższe przyciski.

  1. W przypadku Warhammera macie na to czas do 1 czerwca do godziny 19:00 czasu polskiego.
  2. Jeśli zaś chodzi o Hue – do tejże, ale 8 czerwca.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej