Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2023, 19:19

autor: Adam Celarek

Gra za darmo na GOG-u z okazji święta fanów Warhammera

Platforma GOG.com po raz kolejny przygotowała dla swoich użytkowników darmową grę. Tym razem padło na klasyczną strategię w uniwersum Warhammera 40,000.

Źródło fot. Holistic Design
i

Z okazji trwającego obecnie pokazu Warhammer Skulls sklep GOG.com przygotował specjalną ofertę promocyjną. W ramach wydarzenia w niższej cenie kupimy szereg tytułów sygnowanych logo tej znanej brytyjskiej marki, w tym kilka, które właśnie wprowadzono na platformę.

Na graczy czeka również niespodzianka – darmowa gra Warhammer Epic 40,000: Final Liberation oraz zestaw cyfrowych gadżetów.

Darmową grę i paczkę gadżetów odbierzesz tutaj

Klasyczna strategia turowa

Warhammer Epic 40,000: Final Liberation to klasyczna strategia turowa, która w tym roku będzie obchodzić swoje 26. urodziny. Pomimo leciwego wieku, gra studia Holistic Design w dalszym ciągu stanowić może gratkę dla fanów mrocznego uniwersum Warhammera 40,000. Gra oferuje dwa tryby zabawy:

  • kampanię, w której gracz wciela się w dowódcę wojsk Imperium w bezlitosnej walce przeciwko hordom orków;
  • dynamiczne potyczki rozgrywane z komputerowym lub ludzkim przeciwnikiem (także w trybie gorącego krzesła).

Poza grą platforma oferuje także bezpłatną paczkę Warhammer Skulls 2023 - Digital Goodies Pack. W skład zestawu wchodzi zestaw tapet oraz promocyjne materiały związane z innymi produktami marki Warhammer. Cyfrowe gadżety trafią na nasze konto razem z darmową grą.

Oby odebrać darmowe treści, wystarczy zalogować się na platformie GOG.com, a następnie wyszukać promocyjny baner na stronie głównej sklepu, po czym kliknąć „Tak, odbierz grę”.

Oferta aktywna jest przez najbliższe trzy dni i wygasa w niedzielę (28 maja) o godzinie 18:00. Promocja Warhammer Skulls potrwa natomiast do 1 czerwca.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!