Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2013, 10:33

autor: Sarge

Warface doczeka się polskiej lokalizacji

Studio Crytek zapowiedziało polską wersję językową gry Warface. Prace nad lokalizacją tej strzelaniny free to play już trwają. W tej chwili nie wiadomo, czy tłumaczenie obejmie również dubbing.

Studio Crytek ogłosiło, że gra Warface otrzyma polską wersję językową. Niemiecki deweloper pojawi się na tegorocznej edycji targów Poznań Game Arena, gdzie zaprezentuje swoją strzelaninę free to play.

Prace nad polską lokalizacją gry Warface trwają. Wybrani gracze mogą ją obecnie testować w ramach zamkniętych beta testów. Zabrakło niestety informacji, czy tłumaczenie obejmie także głosy postaci. Termin udostępnienia polskiej wersji językowej również pozostaje nieznany. Mamy też nadzieję, że lokalizacji doczeka się nie tylko edycja na PC, ale też ta szykowana z myślą o Xboksie 360.

Warface to darmowa strzelanina studia Crytek - Warface doczeka się polskiej lokalizacji - wiadomość - 2013-10-09
Warface to darmowa strzelanina studia Crytek

Przy okazji niemiecki deweloper zapowiedział, że pojawi się na targach Poznań Game Arena, które odbędą się w dniach 18-20 października bieżącego roku. Odwiedzający stoisko Warface jako jedni z pierwszych sprawdzą m.in. nowe tryby oraz mapę Daleki Wschód. Oprócz tego na imprezie w Poznaniu będzie można wygrać nieujawnione jeszcze nagrody.

Warface to pierwszoosobowa strzelanina free to play z akcją osadzoną w niedalekiej przyszłości. Produkcja jest tworzona przez studio Crytek, odpowiedzialne m.in. za serię Crysis i pierwszą część cyklu Far Cry. Jeśli chcecie wziąć udział w beta testach gry na PC, musicie najpierw zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej i czekać na zaproszenie. W 2014 roku tytuł ukaże się także na Xboksie 360.