Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2020, 13:28

War Thunder z lepszą grafiką po ogromnej aktualizacji New Power

Studio Gaijin Entertainment udostępniło aktualizację New Power do War Thunder. W znaczącym stopniu poprawia grafikę, dodaje kilkadziesiąt nowych pojazdów i setki usprawnień w rozgrywce.

W SKRÓCIE:
  1. War Thunder na PC otrzymało nową aktualizację - New Power.
  2. Dodaje ona nowe efekty wizualne, samoloty, czołgi i okręty.
  3. Tytuł trafi także na PS5 i Xboksa Series X|S.

Aktualizacja New Power do War Thunder została udostępniona na PC. Wprowadza długo wyczekiwane zmiany do silnika graficznego, dodaje do gry kilkanaście nowych maszyn latających, podobną ilość czołgów oraz lotniskowce i pancerniki.

Silnik napędzający War Thunder (Dagor 6.0) doczekał się usprawnień graficznych. Deweloperzy chwalą się implementacją nowych efektów wizualnych nieba, chmur różnych typów, mgły i rozpraszania światła słonecznego. Znacznie poprawiono wygląd eksplozji, wystrzałów z dział i pożarów obejmujących maszyny. Zaktualizowano także ślady pocisków po trafieniu w obiekty.

Aktualizacja New Power wprowadza także 15 nowych maszyn latających, w tym samolot szturmowy Harrier, Mitsubishi F-1 i radziecki samolot szturmowy Jak-38. Do tego 14 nowych pojazdów, w tym wyczekiwany przez społeczność czołg T-90A. Lista zmian obejmuje także 19 nowych okrętów, dodatkowe mapy, przebudowany hangar, zmiany w misjach i ogromną listę poprawek błędów i balansu. Dokładne informacje znajdziecie w oficjalnym wpisie dewelopera.

War Thunder trafi na PS5 i Xboksa Series X|S, więc możemy spodziewać się tych usprawnień także na konsolach nowej generacji. W połączeniu z szybkim wczytywaniem danych, osoby, które przesiądą się z PS4 lub Xboksa One na PS5 (albo Xboksa Series X|S) odczują sporą różnicę.

  1. War Thunder – poradnik dla początkujących
  2. Oficjalna strona internetowa gry War Thunder