Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 lipca 2021, 17:07

autor: hexx0

Polska przygodówka o Kolei Transsyberyjskiej za darmo na GOG.com

Na GOG.com można odebrać za darmo Wanderlust: Transsiberian – samodzielny dodatek do gry przygodowej Wanderlust Travel Stories. Promocja potrwa do 2 sierpnia do godziny 15:00.

Na platformie GOG.com można odebrać za darmo Wanderlust: Transsiberian, czyli samodzielny dodatek do ciepło przyjętej tekstowej przygodówki Wanderlust Travel Stories. Aby przypisać tytuł do swojej biblioteki, należy wejść w poniższy link, zalogować się na swoje konto i kliknąć w przycisk „zdobądź za darmo”. Jeśli zamierzacie skorzystać z promocji, to radzę się pospieszyć, bo akcja jest ograniczona czasowo i kończy się 2 sierpnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

W Wanderlust: Transsiberian możemy poznać losy dwóch podróżników, którzy przemierzają Rosję na pokładzie Kolei Transsyberyjskiej. Historie bohaterów są determinowane przez nasze wybory, a do zobaczenia napisów końcowych wystarczy mniej więcej godzina wolnego czasu. Co istotne, znajomość „podstawki” nie jest wymagana. Jeśli więc macie ochotę odpocząć od rozbudowanych, wielogodzinnych produkcji, Wanderlust: Transsiberian od niezależnego polskiego studia Different Tales może okazać się miłą odskocznią.