Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2018, 09:43

autor: Aquma

W UK Forza Horizon 4 sprzedaje się lepiej niż AC Odyssey

Christopher Dring z portalu GamesIndustry.biz poinformował na Twitterze, że w Wielkiej Brytanii Forza Horizon 4 – najnowsza część sandboksowych wyścigów od studia Playground Games – radzi sobie lepiej niż Assassin's Creed Odyssey.

Duży sukces Forza Horizon 4. - W UK Forza Horizon 4 sprzedaje się lepiej niż AC Odyssey - wiadomość - 2018-11-05
Duży sukces Forza Horizon 4.

FORZA HORIZON 4 W SKRÓCIE:

  1. Producent: Playground Games
  2. Wydawca: Microsoft Studios
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: Xbox One, PC
  5. Data premiery: 2 października 2018 r.

Powiązany z portalem GamesIndustry.biz Christopher Dring poinformował za pośrednictwem Twittera, że w Wielkiej Brytanii Forza Horizon 4 – najnowsza część popularnej serii wyścigowej autorstwa studia Playground Games – sprzedaje się lepiej od flagowego RPG akcji Ubisoftu, czyli Assassin’s Creed Odyssey.

W dystrybucji fizycznej w UK Forza Horizon 4 sprzedaje się lepiej niż Assassin's Creed Odyssey. Obydwa tytuły są na listach przebojów pięć tygodni... imponujące osiągnięcie gry na Xboksa – czytamy.

Wynik jest wart uwagi, gdyż Forza Horizon 4 ukazała się wyłącznie na Xboksie One oraz pecetach (przy czym w przypadku komputerów nie otrzymaliśmy wydania fizycznego, w związku z czym ta wersja nie dołożyła się do omawianego tutaj rezultatu), podczas gdy AC Odyssey jest tytułem wieloplatformowym.

Forza Horizon 4 to gra wyścigowa z otwartym światem, w której siedząc za kierownicą jednego z 450 wozów, ścigamy się po drogach i autostradach Wielkiej Brytanii. Produkcja oferuje cykl pór roku (wpływających na warunki na trasie), a także zaawansowane funkcje sieciowe. Gra jest dostępna od 2 października w polskiej wersji językowej (z napisami).

Assassin’s Creed Odyssey to sandboksowa gra RPG, której akcja toczy się w starożytnej Grecji. Produkcja zadebiutowała 5 października na pecetach (za pośrednictwem platform Steam i Uplay), PS4 oraz Xboksie One (w Japonii dostępna jest także wersja na Nintendo Switch, wymagająca streamowania rozgrywki). Produkcja posiada polską wersję językową (napisy).

  1. Ubisoft – strona oficjalna
  2. Playground Games – strona oficjalna
  3. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3
  4. Recenzja gry Forza Horizon 4 – tak się wygrywa bitwę o Anglię
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach