Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2014, 18:25

autor: Adrian Werner

W piątek wystartuje impreza Intel Extreme Masters Katowice

W przyszły piątek w Katowicach ruszy impreza Intel Extreme Masters. Podczas niej rozegrane zostaną turnieje turnieje League of Legends, StarCraft II: Heart of the Swarm Hearthstone: Heroes of Warcraft oraz Counter-Strike: Global Offensive.

W piątek wystartuje impreza Intel Extreme Masters Katowice - ilustracja #1

W przyszłym tygodniu, w dniach od 14 do 16 marca w katowickim Spodku odbędzie się impreza Intel Extreme Masters. Jej organizatorzy udostępnili szczegółowy plan i pokazuje on, że na odwiedzających czeka szereg atrakcji, w tym turnieje pod szyldem IEM, rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive w ramach EMS One Katowice, liczne mniejsze zmagania oraz konkurs cosplayów.

Osoby z biletami lub karnetami będą mogły wejść na imprezę od godziny 11:00. Natomiast odwiedzający bez biletów dołączą do zabawy od 12:00. Na miejscu nie zabraknie oczywiście wysłanników naszej redakcji.

Pod szyldem IEM odbędą się turnieje League of Legends, StarCraft II: Heart of the Swarm Hearthstone: Heroes of Warcraft. Pula nagród tych zawodów wyniesie ponad 254 tys. dolarów. Natomiast w ramach EMS One Katowice rozegrany zostanie turniej Counter-Strike: Global Offensive i jego pula nagród wyniesie 250 tys. dolarów. Ponadto czwórka zwycięzców eliminacji sieciowych zmierzy się w grze FIFA 14 w turnieju Your Road to Katowice, gdzie pula nagród wynosi 4000 dolarów.

  1. Intel Extreme Masters – strona oficjalna

Harmonogram:

W piątek wystartuje impreza Intel Extreme Masters Katowice - ilustracja #2

Uczestnicy turnieju League of Legends

W piątek wystartuje impreza Intel Extreme Masters Katowice - ilustracja #3

Uczestnicy turnieju StarCraft II: Heart of the Swarm

W piątek wystartuje impreza Intel Extreme Masters Katowice - ilustracja #4

Uczestnicy turnieju Counter-Strike: Global Offensive

W piątek wystartuje impreza Intel Extreme Masters Katowice - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hearthstone

Hearthstone