Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2010, 12:08

autor: Adrian Werner

W LittleBigPlanet 2 znajdzie się demo pokazujące możliwości Move

Mamy interesujące wieści dla graczy czekających na LittleBigPlanet 2. Studio Media Molecule ogłosiło właśnie, że ich gra zawierać będzie demo pokazujące, jakie możliwości stwarzałoby wykorzystanie w grze kontrolera Move.

Mamy interesujące wieści dla graczy czekających na LittleBigPlanet 2. Studio Media Molecule ogłosiło właśnie, że ich gra zawierać będzie demo pokazujące, jakie możliwości stwarzałoby wykorzystanie w grze kontrolera Move.

W LittleBigPlanet 2 znajdzie się demo pokazujące możliwości Move - ilustracja #1

Demo będzie miało postać oddzielnej mini-gry, w której znajdzie się około dziesięciu poziomów ilustrujących możliwości Move. Twórcy nie są jeszcze pewni, czy ich produkcja umieszczona zostanie na tym samym dysku co główna gra, czy też w pudełku z LittleBigPlanet 2 znajdzie się dodatkowa płytka.

Ponadto, krótko po premierze gry wypuszczony zostanie pełnowymiarowy dodatek DLC koncentrujący się wyłącznie na Move. Dodatkowo, twórcy wypuszczą darmowe uaktualnienie, które pozwoli wszystkim graczom na tworzenie poziomów korzystających z nowego kontrolera Sony.

To nie wszystkie nowiny, jakie przygotowało Media Molecule. Społeczność tworząca poziomy otrzyma bowiem dostęp do nowego systemu nagród, choć dokładnie nie wiadomo jak będzie on wyglądać. Co więcej, podczas zabawy online każdy gracz wyposażony zostanie we własną ukazującą akcję kamerę. W poprzedniej części wszyscy uczestnicy zabawy musieli się znajdować w zasięgu jednej kamery, co znacznie ograniczało swobodę poruszania.

W LittleBigPlanet 2 znajdzie się demo pokazujące możliwości Move - ilustracja #2

LittleBigPlanet 2 to kontynuacja popularnej platformówki z 2008 roku. Twórcy obiecują, że ich dzieło będzie znacznie bardziej rozbudowane niż część pierwsza. Odwiedzane lokacje nie ograniczą się tym razem do tytułowej planety i obejmą całą galaktykę. Sackboy zyska też zestaw nowych akcesoriów, w tym wzorowaną na Bionic Commando linę z hakiem. Największe emocje budzą jednak udoskonalone narzędzia do tworzenia własnych poziomów, dzięki którym możliwe ma być opracowanie gier z wielu różnych gatunków.

Przypomnijmy na koniec, że niedawno autorzy gry potwierdzili, że premiera LittleBigPlanet 2 została przełożona na styczeń 2011 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.