Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2018, 16:55

autor: Ender

W alfę Sea of Thieves zagrało ponad 350 tysięcy osób. Twórcy wysyłają zaproszenia do beta-testów

W wersję alfa gry Sea of Thieves zagrało w sumie ponad 350 tysięcy osób. To tylko jedna z wielu ciekawostek, którymi podzieli się twórcy tej pirackiej gry. Deweloperzy zaczęli już także wysyłać zaproszenia do zamkniętej bety, która rozpocznie się pod koniec tego miesiąca.

Intensywne testy alfa pirackiego Sea of Thieves trwały w ubiegłym roku co najmniej kilka miesięcy. W grudniu zaproszenia do zabawy mogli uzyskać wszyscy chętni po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie dewelopera. Twórcy pochwalili się, że do tej pory z grą bawiło się w sumie 356 tysięcy osób. Spędzili oni na żeglowaniu i plądrowaniu w sumie 54787 dni, wystrzeliwując z armat statków blisko 3,8 miliona wirtualnych pocisków. Największym postrachem mórz okazał się tester o pseudonimie Capta1n Cr0ss, który pozbawił życia 2033 graczy. Producenci ze studia Rare są więc niezwykle zadowoleni z przebiegu alfy i z nadzieją czekają na debiut tytułu.

20 marca tego roku Sea of Thieves zadebiutuje na Xboksie One i PC - W alfę Sea of Thieves zagrało ponad 350 tysięcy osób. Twórcy wysyłają zaproszenia do beta-testów - wiadomość - 2018-01-14
20 marca tego roku Sea of Thieves zadebiutuje na Xboksie One i PC

Nie była to jednak ostatnia szansa, by wypróbować grę przed jej oficjalną premierą, która na Xboksie One i PC zaplanowana została na 20 marca tego roku. W dniach 24-29 stycznia (start o godzinie 8:00 czasu polskiego) odbędą się pierwsze zamknięte beta-testy. Dostęp do nich otrzymają posiadacze pre-orderów, a także osoby, które przed pierwszym grudnia zarejestrowały swój udział na oficjalnej stronie tytułu. Deweloperzy potwierdzili właśnie, że rozpoczęli wysyłać już pierwsze zaproszenia. Nawet jeżeli nie znajdujemy się w grupie szczęśliwców, którzy je otrzymają, warto pamiętać, że przynajmniej tym razem zobaczymy dużą liczbę materiałów wideo z produkcji. Po raz pierwszy bowiem wszyscy gracze będą mogli nimi dzielić się bez większych przeszkód i obostrzeń.

  1. Oficjalna strona gry Sea of Thieves