Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2018, 09:57

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

W tym miesiącu odbędzie się zamknięta beta Sea of Thieves

Piracka gra Sea of Thieves doczeka się w najbliższym czasie zamkniętych beta-testów. Dostęp do nich otrzymają osoby składające zamówienia przedpremierowe i zarejestrowani przed 1 grudnia 2017 roku członkowie Insider Programme.

Studio Rare poinformowało, że w dniach 24-29 stycznia (start o godzinie 8:00 czasu polskiego) odbędzie się zamknięta beta gry Sea of Thieves na konsole Xbox One oraz komputery osobiste (Windows 10). Dostęp do niej otrzymają osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe oraz gracze zapisani do Insider Programme przed 1 grudnia 2017 roku. Deweloperzy zamierzają oddać do naszej dyspozycji spory kawałek kodu, ale nie odkryją wszystkich kart. Jeżeli nie załapiecie się do bety, to pewnym pocieszeniem będzie fakt, że nie zostanie na nią nałożone NDA, więc uczestnicy będą mogli nagrywać rozgrywkę, robić screeny itd. Krótko pisząc, za kilkanaście dni doczekamy się najpewniej masy materiałów z Sea of Thieves. Premiera pełnej wersji odbędzie się 20 marca.

Nadciąga beta Sea of Thieves, więc joł hoł hoł i butelka rumu czy jakoś tak… - W tym miesiącu odbędzie się zamknięta beta Sea of Thieves - wiadomość - 2018-01-10
Nadciąga beta Sea of Thieves, więc joł hoł hoł i butelka rumu czy jakoś tak…
Sea of Thieves w skrócie:
  • przygodowa gra akcji przeznaczona do zabawy w multiplayerze;
  • w dniach 24-29 stycznia odbędzie się zamknięta beta;
  • premiera pełnej wersji została wyznaczona na 20 marca.

Sea of Thieves zapowiada się na jedną z ciekawszych produkcji na konsolę Microsoftu i Windowsa 10. Będzie to zabawna gra przeznaczona do multiplayera, w której wcielimy się w piratów. Ci oczywiście specjalizują się w kłopotach i przygodach, więc podczas rozgrywki będziemy uczestniczyć w rozmaitych, emocjonujących aktywnościach. Przyjdzie nam szukać skarbów, walczyć ze szkieletami, żeglować czy toczyć bitwy morskie.

Za produkcję odpowiada studio Rare. Przed laty był to jeden z najlepszych deweloperów, mający na swoim koncie takie klasyki jak Battletoads, Donkey Kong Country, GoldenEye 007 czy Banjo-Kazooie. Po przejęciu przez Microsoft w 2002 roku firma obniżyła loty i choć wyprodukowała jeszcze udane Kameo: Elements of Power czy niezłe Viva Pinata, to o dawnych sukcesach i renomie mogła tylko pomarzyć. Kto wie, może Sea of Thieves będzie dla dewelopera nowym początkiem?