Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Vivid Games Press Release 27 października 2016, 16:31

Vivid Games krzyżuje rękawice z Manny'm Pacquiao

Marka Real Boxing® zyskuje kolejną dużą światową licencję bokserską.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Niespełna pół roku od wprowadzenia na rynek gry Real Boxing 2 ROCKY™, Vivid Games podpisał kolejną umowę na wykorzystanie licencji bokserskiej światowego formatu. Na mocy umowy z azjatyckim wydawcą GTOKEN gra Real Boxing® wzbogacona zostanie o postać jednego z najlepszych bokserów na świecie – Manny’ego Pacquiao. „Real Boxing® Manny Pacquiao” zostanie wydany w II kwartale 2017 roku.

Vivid Games krzyżuje rękawice z Manny'm Pacquiao - ilustracja #1

Real Boxing® to największa marka bydgoskiego studia, która trafiła już do ponad 42,5 mln graczy na całym świecie. Już wkrótce wirtualni pięściarze oprócz możliwości udziału w wymagających turniejach, spędzenia czasu na sali treningowej, czy odbycia pojedynków z przeciwnikami z całego globu będą mieli szansę wcielić się w wielokrotnego czempiona - Manny’ego Pacquiao.

{cytat}„Licencja na użycie marki i wizerunku Manny’ego Pacquiao to kolejny krok milowy w rozwoju marki Real Boxing®. Po raz pierwszy będziemy mogli zaproponować użytkownikom możliwość rozgrywki jednym z najbardziej popularnych pięściarzy na świecie. Z dwoma tytułami opartymi na tak dużych licencjach zapewnimy sobie dominację w tym sektorze rynku. ”– komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.{/cytat}

Emmanuel „Manny” Dapidran Pacquiao to jeden z najlepszych bokserów na świecie i bardzo ważna postać w dziejach Filipin. Jako pierwszy i jedyny pięściarz w historii zawodowego boksu zdobył tytuł Mistrza Świata aż w 8 kategoriach wagowych. Nie tylko rozsławił swój kraj dzięki ogromnym sukcesom sportowym, ale również czynnie wspiera ten region działając jako senator.

{cytat}“Boks to jedna z moich największych miłości i mam nadzieję, że będę mógł podzielić się pasją i zamiłowaniem do tego sportu poprzez Real Boxing®” – komentuje Manny Pacquiao. {/cytat}

Karierę pięściarza rozpoczął w wieku 16 lat, błyskawicznie pnąc się w górę. Obok ponadprzeciętnych umiejętności, jego urok osobisty i miła aparycja pozwoliły mu zyskać olbrzymią popularność na całym świecie. W 2015 roku, równo 20 lat od rozpoczęcia kariery - Manny Pacquiao stanął na ringu naprzeciw niepokonanemu Amerykaninowi – Floyd’owi Mayweather’owi. Ten pojedynek jeszcze w fazie zapowiedzi uznano za walkę stulecia. Oglądalność wydarzenia pobiła wszelkie rekordy przynosząc zysk w wysokości 500 milionów dolarów (wg HBO i Showtime). Kolejna walka pięściarza odbędzie się już 5 listopada br. w Las Vegas.

Najnowsza edycja Real Boxing® zawierać będzie grywalną postać Manny’ego Pacquiao oraz w oficjalne zestawy strojów i przedmiotów sygnowanych jego nazwiskiem. Gracze będą mogli toczyć walki w trybie single i multiplayer oraz brać udział w zawodach sygnowanych nazwiskiem legendy światowego boksu.

“To będzie potężne partnerstwo, które będzie lewarem rozwoju zarówno dla GTOKEN jak i Vivid Games.” - komentuje Kenneth Mark Yong, dyrektor i partner w GTOKEN.

Real Boxing® jest dostępny w sklepach Apple App Store, Google Play, Steam, PlayStationStore oraz na platformie cyfrowej Android TV. Gra „Real Boxing® Manny Pacquiao” pojawi się w sklepach w 2 kwartale 2017 na platformach iOS i Android, a jej premiera wspierana będzie wspólnymi działaniami marketingowymi.