Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2012, 07:06

autor: Hed

Video Tutorial – Smuggler (Przemytnik)

W Star Wars: The Old Republic otrzymujemy do wyboru kilka różnych klas postaci. Którą z nich wybrać? Odpowiedź znajdziecie w serii filmików przybliżających charakter, styl walki, umiejętności i cechy każdego z bohaterów. Ten materiał jest dedykowany Smugglerowi, czyli przemytnikowi wzorowanemu na charyzmatycznym Hanie Solo.

Video Tutorial – Smuggler (Przemytnik) - ilustracja #1

Video Tutorial – Smuggler (Przemytnik)

Przemytnik to klasa inspirowana postacią charyzmatycznego Hana Solo, przebiegłego pilota i wojownika, który czasem po prostu liczył na szczęście. Bohaterowie tego typu mogą zostać łotrzykami lub rewolwerowcami – wybór specjalizacji zależy od gracza. Poniższy filmik przybliża możliwości Smugglera, więc powinien ułatwić podjęcie decyzji.

Więcej informacji o Przemytniku znajduje się na tej stronie. Polecamy także opisy pozostałych klas postaci z gry Star Wars: The Old Republic. Dzięki nim dopasujecie swój styl gry i upodobania do właściwości poszczególnych bohaterów. Produkcja oferuje szeroki wybór: od żołdaków uzbrojonych w ciężkie karabiny laserowe, aż po wyrafinowanych wojowników Jedi i Sith.