Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2022, 23:59

autor: Krzysiek "kalwa" Kalwasiński

Hit 2022 roku podrożeje, ostatnia szansa na zakup za 11 zł [Aktualizacja]

Informacje o nowej aktualizacji Vampire Survivors przyniosły wieści o podniesieniu ceny. Jest to więc ostatni dzwonek na zakupienie tegorocznego hitu za niecałe 11 zł.

Aktualizacja

Zgodnie z zapowiedziami Vampire Survivors otrzymało nową cenę. Gra kosztuje aktualnie 19,99 zł, zatem jest o 9 zł droższa niż dotąd.

Oryginalna wiadomość (16 września)

Na Steamie pojawiły się informacje o nowościach wprowadzanych przez mniejszą aktualizację do Vampire Survivors. Obok wieści o dodatkach zmierzających do gry pojawiła się też informacja o podniesieniu jej ceny. Nastąpi to 21 września, chwilę przed tym zanim gra zostanie zaktualizowana do wersji 1.0. Jest to ostatni dzwonek, aby zakupić tytuł za 11 zł.

Nowości zmierzające do Vampire Survivors

Jeśli natomiast chodzi o zawartość aktualizacji 0.11.3, wprowadza ona kilka atrakcji. Mowa o nowym osiągnięciu polegającym na zdobyciu 99. poziomu postacią Poe. Zadebiutowała też Arcana XXI o nazwie Blood Astronomia (na teaserze poniżej). Obok tego wprowadzona została nowa broń i pewien sekret.

Przypomnijmy, że Vampire Survivors dostępne jest od 17 grudnia zeszłego roku w ramach Early Access. Jak dotąd gra cieszy się dużym uznaniem, o czym świadczy chociażby ponad 100 tysięcy „przytłaczająco pozytywnych” opinii na Steamie. Popularność gry nieco zmalała – obecnie bawi się w niej nieco ponad 10 tysięcy użytkowników, co pokazują dane na SteamDB.

  1. Vampire Survivors na Steamie
  2. Vampire Survivors na Twitterze
E3 2021