Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2020, 12:38

autor: Aquma

Valorant – Riot wprowadza zestaw skórek za ponad 400 zł

Studio Riot Games poinformowało, że w lipcu do strzelanki Valorant trafi pierwszy pakiet skórek typu Ultimate Edition. Zestaw Elderflame pozwoli zamienić bronie bohatera w ziejące ogniem smoki. Zainteresowani nim gracze muszą przygotować się na spory wydatek – za nowość trzeba będzie zapłacić ponad 400 złotych.

Valorant – Riot wprowadza zestaw skórek za ponad 400 zł - ilustracja #1
Wieczny Płomień spali Twoich wrogów… i portfel.

W SKRÓCIE:

  1. 10 lipca w Valorant pojawi się pierwszy pakiet skórek typu Ultimate Edition;
  2. zestaw nazwany Wieczny Płomień pozwoli zmienić bronie postaci w ziejące ogniem, poruszające się smoki;
  3. za skórki trzeba będzie zapłacić około 425 złotych.

Firma Riot Games ujawniła pierwszy pakiet skórek Ultimate Edition do strzelanki Valorant – nazwany Elderflame (pol. Wieczny Płomień) – który trafi do gry 10 lipca. Znajdziemy w nim cztery przedmioty kosmetyczne, które zamienią naszą broń w ziejące ogniem smoki. Nowość zaprezentowano na trailerze (znajdziecie go poniżej).

Niestety, są i złe wieści – za postrzelanie ze smoka trzeba będzie słono zapłacić. Pakiet Wieczny Płomień wyceniono na 9900 Punktów Valorant, te zaś można zdobyć wyłącznie wydając prawdziwe pieniądze. Dostępne są pakiety o różnej wielkości – najprostszym sposobem zgromadzenia wymaganej sumy jest zakupienie dwóch z nich: 5500 oraz 4400 (kosztują odpowiednio 234,99 złotych i 189,99 złotych przy płatności kartą). Jak łatwo policzyć, łącznie za upragnione skórki trzeba będzie zapłacić prawie 425 złotych. Kwota może wyglądać nieco inaczej przy innych metodach płatności (poniżej screeny z paczkami dostępnymi w przypadku karty i PSC – PaySafeCard).

Valorant – Riot wprowadza zestaw skórek za ponad 400 zł - ilustracja #3
Ceny pakietów Valorant Points w Polsce.

Czy przeszło 400 złotych za cztery skórki to dużo? Niby tak, ale warto pamiętać, że omawiany tytuł jest grą F2P, a zawartość tego typu jest opcjonalna i nie wpływa na równowagę rozgrywki. Nie da się też wykluczyć, że deweloperzy dadzą nam możliwość nabycia każdego z przedmiotów osobno, oczywiście za odpowiednio mniejsze pieniądze (patrząc po trailerze, skórki pasują do broni Vandal, Frenzy, Operator i Bucky, a dodatkowo zmianie ulega sprzęt do walki wręcz).

Przypominamy, że Valorant zadebiutował 2 czerwca tego roku i jest dostępny wyłącznie na pecetach. Twórcy zadbali o pełną polską wersję językową.

  1. Valorant – strona oficjalna
  2. Valorant – poradnik
  3. Recenzja gry Valorant – świetny zlepek sprawdzonych pomysłów