Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2020, 13:58

autor: Froozyy

Valorant - nowi bohaterowie co dwa miesiące

W najnowszym wideo producentka wykonawcza Anna Donlon zdradziła, w jakich odstępach czasu w Valorancie pojawiać się będą nowi bohaterowie. Dowiedzieliśmy się również, kiedy możemy spodziewać się kolejnego trybu, map czy też innych większych zmian.

Valorant - nowi bohaterowie co dwa miesiące - ilustracja #1
Riot zdradza, kiedy w Valorancie możemy spodziewać się nowych bohaterów.

Minął już prawie miesiąc od oficjalnej premiery Valoranta, ale deweloperzy ze studia Riot Games nie zamierzają zwalniać tempa w rozwijaniu produkcji. W udostępnionym wczoraj wideo producentka wykonawcza Anna Donlon opowiedziała nieco o tym, jakie nowości - w tym tryby, bohaterowie i mapy - trafią do gry w najbliższym czasie.

Deweloperka przypomniała nam o tym, że sporo nowości dodawanych będzie do gry wraz z premierami kolejnych aktów, które ukazywać się mają co 2 miesiące (w Valorancie standardowe „sezony” nazywane są odcinkami, a każdy odcinek składa się z trzech aktów). Wraz z nimi w grze będą udostępniani nowi bohaterowie, dzięki czemu w przeciągu roku do rąk graczy trafi sześć świeżych postaci (chociaż należy pamiętać, że liczba ta może ulec zmianie). Nowe mapy, znaczące funkcje lub zmiany w rozgrywce planowane są nieco rzadziej (przy okazji nowych odcinków). Wiemy natomiast, że kolejny tryb gry pojawi się jeszcze przed premierą odcinka drugiego.

Valorant - nowi bohaterowie co dwa miesiące - ilustracja #2
Nowy akt oznacza nowego bohatera w grze.

Przypomnijmy, że Valorant zadebiutował oficjalnie wyłącznie na komputerach osobistych 2 czerwca. Wraz z premierą do gry trafiła nowa postać, mapa oraz tryb. Od patcha 1.02, wydanego kilka dni temu, w Valorancie dostępny jest wreszcie tryb rankingowy. Wówczas wprowadzono również m.in. opcję wcześniejszego poddania się.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Valorant

Valorant