Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2020, 13:58

autor: Froozyy

Valorant - nowi bohaterowie co dwa miesiące

W najnowszym wideo producentka wykonawcza Anna Donlon zdradziła, w jakich odstępach czasu w Valorancie pojawiać się będą nowi bohaterowie. Dowiedzieliśmy się również, kiedy możemy spodziewać się kolejnego trybu, map czy też innych większych zmian.

Valorant - nowi bohaterowie co dwa miesiące - ilustracja #1
Riot zdradza, kiedy w Valorancie możemy spodziewać się nowych bohaterów.

Minął już prawie miesiąc od oficjalnej premiery Valoranta, ale deweloperzy ze studia Riot Games nie zamierzają zwalniać tempa w rozwijaniu produkcji. W udostępnionym wczoraj wideo producentka wykonawcza Anna Donlon opowiedziała nieco o tym, jakie nowości - w tym tryby, bohaterowie i mapy - trafią do gry w najbliższym czasie.

Deweloperka przypomniała nam o tym, że sporo nowości dodawanych będzie do gry wraz z premierami kolejnych aktów, które ukazywać się mają co 2 miesiące (w Valorancie standardowe „sezony” nazywane są odcinkami, a każdy odcinek składa się z trzech aktów). Wraz z nimi w grze będą udostępniani nowi bohaterowie, dzięki czemu w przeciągu roku do rąk graczy trafi sześć świeżych postaci (chociaż należy pamiętać, że liczba ta może ulec zmianie). Nowe mapy, znaczące funkcje lub zmiany w rozgrywce planowane są nieco rzadziej (przy okazji nowych odcinków). Wiemy natomiast, że kolejny tryb gry pojawi się jeszcze przed premierą odcinka drugiego.

Valorant - nowi bohaterowie co dwa miesiące - ilustracja #2
Nowy akt oznacza nowego bohatera w grze.

Przypomnijmy, że Valorant zadebiutował oficjalnie wyłącznie na komputerach osobistych 2 czerwca. Wraz z premierą do gry trafiła nowa postać, mapa oraz tryb. Od patcha 1.02, wydanego kilka dni temu, w Valorancie dostępny jest wreszcie tryb rankingowy. Wówczas wprowadzono również m.in. opcję wcześniejszego poddania się.