Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2022, 08:56

V Rising już po polsku, gra nadal przyciąga tłumy na Steam

V Rising nadal cieszy się olbrzymią popularnością. Kolejna aktualizacja produkcji ułatwiła zaś rozgrywkę polskim graczom.

W SKRÓCIE:
  • W V Rising zagrały już 2 miliony osób.
  • Gra jest intensywnie rozwijana i otrzymuje kolejne aktualizacje.
  • Ostatnia z nich wprowadziła wsparcie dla języka polskiego.

V Rising to jeden z niespodziewanych hitów, który w bardzo krótkim czasie zebrał pokaźne grono fanów. Produkcja może pochwalić się dużą bazą graczy, która stale rośnie. Ostatnio zaś osiągnęła kolejny kamień milowy.

Ponadto tytuł jest stale rozwijany przez deweloperów, czego wyrazem jest najnowsza aktualizacja. Nie tylko wprowadza ona do gry wiele poprawek, ale również ułatwia rozgrywkę polskim graczom.

Miliony wampirów z całego świata

V Rising już po polsku, gra nadal przyciąga tłumy na Steam - ilustracja #1
Źródło: Twitter | V Rising

Deweloperzy ze Stunlock Studios pochwalili się sukcesem na Twitterze gry. Okazuje się, że w V Rising zagrały już 2 miliony osób. To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla twórców, którzy mają w planach długotrwały rozwój tytułu.

Fakt, że aż tylu graczy zakupiło produkcję we wczesnym dostępie, na pewno ułatwi deweloperom życie. Nie będą oni musieli martwić się o finansowanie prac nad nową zawartością w grze.

Rosnącą popularność V Rising odnotował także SteamDB. Według serwisu wczoraj w szczytowym momencie grę uruchomiło ponad 37 tysięcy osób. To wynik, który na pewno cieszy twórców.

V Rising również po polsku

Kolejne aktualizacje gry odpowiadają zaś na rosnącą popularność tytułu. Tytuł otrzymuje bowiem kolejne wersje językowe.

Ostatni update wiąże się ze wsparciem siedmiu nowych języków, wśród których znajdziemy również polski. Nowość ta powinna przypaść do gustu rodzimym graczom.

Poza tym twórcy wprowadzili do gry masę poprawek oraz wiele zmian w balansie rozgrywki. Kolejne duże nowości mają zaś pojawić się z czasem.

  1. Gram w V Rising, ale samemu mam problemy
E3 2021