V Rising jest super jako gra TPP; to zasługa moda

Podoba Wam się V Rising, ale widok z góry już niekoniecznie? Dzięki temu modowi doświadczycie gry zarówno w TPP, jak i w FPP.

Hubert Śledziewski

V Rising jest super jako gra TPP; to zasługa moda.
V Rising jest super jako gra TPP; to zasługa moda.

Mimo że minęły niemal dwa miesiące od premiery V Rising we wczesnym dostępie, gra Stunlock Studios wciąż przyciąga tłumy – nawet do 24 755 osób jednocześnie. Jeśli Was z początku odrzuciła, np. przez brak języka polskiego czy widok z góry, to wiedzcie, że rodzima lokalizacja została dodana w ramach aktualizacji pod koniec czerwca (pisaliśmy o tym tutaj), a rozwiązanie drugiego „problemu” oferują twórcy modów.

TPP lub FPP

Modyfikacją, którą mam tu na myśli, jest ModernCamera Mod. Pozwala ona przybliżyć kamerę w V Rising do widoku TPP, a nawet FPP – jeśli ktoś takowy preferuje. Część z Was może ją znać, gdyż jest dostępna od kilku tygodni. Ten czas pozwolił jednak autorom poprawić niektóre rzeczy, inne ulepszyć, a także wyeliminować wiele błędów.

Instalacja moda jest dość prosta – wystarczy pobrać pliki z tej strony i postępować zgodnie z zamieszczoną na niej instrukcją.

Jest super, ale do ideału trochę brakuje

ModernCamera Mod nie zapewnia idealnego doświadczenia i pewnie nigdy nie będzie. Zasięg rysowania siłą rzeczy nie jest zbyt duży, a walka w widoku FPP lub TPP może wydawać się trudniejsza niż przy domyślnych ustawieniach. Co jednak istotne, po zainstalowaniu modyfikacji każdy gracz może doświadczać V Rising tak, jak lubi.

Świeży filmik prezentujący działanie moda możecie zobaczyć poniżej.

Zaczynasz przygodę z V Rising? Zajrzyj do naszego poradnika i zapoznaj się ze wskazówkami na start:

V Rising

V Rising

PC PlayStation
po premierze

Data wydania: 8 maja 2024

Informacje o Grze
7.5

GRYOnline

5.5

Gracze

8.9

Steam

8.3

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

4

Hubert Śledziewski

Autor: Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl