Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 11 sierpnia 2014, 12:13

Ultra Street Fighter IV w sprzedaży

Ostateczna odsłona kultowej bijatyki nadchodzi w wersji pudełkowej!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że w sprzedaży dostępne jest już pudełkowe wydanie gry Ultra Street Fighter™ IV na konsole PlayStation®3, Xbox 360 oraz na komputery osobiste z Windows. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC oraz w angielskiej wersji językowej na konsole.

Ultra Street Fighter IV w sprzedaży - ilustracja #1

Warto podkreślić, że Ultra Street Fighter IV to premiera dostępna w niskiej, sugerowanej cenie 49,99 zł na PC oraz 129,99 na konsole.

Seria Street Fighter™ IV wyewoluował do zupełnie nowego poziomu. Kontynuując tradycję doskonałości, z której znane są poprzednie części, Ultra Street Fighter IV oferuje jeszcze większą rozwałkę dzięki pięciu nowym zawodnikom i sześciu nowym arenom, zbalansowaniem rozgrywki i nowym trybom gry! Jest to największa i ostateczna wersja Street Figther IV. Kupując wersję pudełkową gracze otrzymają dostęp do wszystkich poprzednio opublikowanych do tej serii DLC z kostiumami o wartości aż 40 dolarów!

Cechy gry:

  1. Nowi zawodnicy: Pięć nowych postaci – do walki dołączają Poison, Hugo, Elena, Rolento i Decapre, wraz z własnymi, unikatowymi technikami, powiększając liczbę grywalnych wojowników do 44.
  2. Nowe areny: Sześć nowych scenerii walk – Pitstop 109, Mad Gear Hideout, Cosmic Elevator, Blast Furnace, Half Pipe oraz Jurassic Era Research Facility.
  3. Zbalansowana rozgrywka: Twórcy gry wysłuchali propozycji fanów na temat postaci i mechaniki rozgrywki tworząc najbardziej zbalansowaną wersję Street Fightera w historii.
  4. Nowe tryby i opcje gry: Team Battle Mode, Online Training Mode, Ultra Combo Double i inne.
  5. Kompletna oferta DLC: Użytkownicy kupujący pudełkową wersję gry, otrzymają dostęp do wszystkich poprzednio opublikowanych do tej serii DLC z kostiumami (o wartości 40 dolarów) za darmo!