Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2022, 13:30

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Ultima Online nagrodzi swoich weteranów specjalnymi tytułami w grze

Na oficjalne serwery Ultimy Online w najbliższym czasie trafi patch, który rozpocznie obchody 25. urodzin gry oraz wprowadzi walentynkowe prezenty.

Na serwerach testowych Ultimy Online pojawił się nowy patch, który wprowadza kilka unikatowych przedmiotów związanych z nadchodzącymi we wrześniu 25. urodzinami gry. Twórcy nie zapomnieli również o zbliżających się walentynkach i przygotowali specjalne prezenty.

Twórcy chcą wynagrodzić weteranów

W opisie aktualizacji możemy znaleźć informacje na temat nagród dla weteranów, które przyznawane będą odpowiednio według „wieku” konta.

  1. Gracze, których konta założone zostały minimum 25 lat temu, otrzymają specjalny tytuł – Founding Citizen of Britannia.
  2. Ta sama część użytkowników może liczyć na unikatowy przedmiot Hildebrandt Shield.
  3. Specjalne nagrody otrzymają również gracze, którzy towarzyszą Ultimie Online od dziesięciu, siedmiu, pięciu oraz dwóch lat.
  4. Dla „młodszych” graczy przewidziane zostały statuetki potworów, które otrzymać można kolejno za rok, dwa oraz trzy lata gry.

Zespół Ultimy Online kocha graczy

Tak, jest to nawiązanie do zbliżających się walentynek. Producenci gry zdecydowali się zapewnić graczy, że nie będą oni sami w trakcie tego „święta”, i wprowadzą do gry unikatowe przedmioty oraz wydarzenia.

  1. Gracze otrzymają zbroję The Royal Taste Tester Suit of Armor, którą odebrać będzie można od 14 lutego do 2 marca.
  2. Co tydzień do ekwipunku użytkowników trafi również Róża Przyjaźni, która dostępna będzie w sześciu wariantach kolorystycznych.
  3. Gracze mają również wyczekiwać informacji na temat walentynkowych aktualizacji lokacji w grze.
  1. Oficjalna strona gry Ultima Online