Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 marca 2018, 09:55

autor: Adrian Werner

Ukazał się drugi sezon serialu Jessica Jones. Defenders bez przyszłości?

Fani serialu Jessica Jones doczekali się wreszcie premiery drugiego sezonu w serwisie Netflix. Ponadto pojawiły się doniesienia, że nie powstanie kontynuacja Defenders.

Na drugi sezon czekaliśmy ponad dwa lata. - Ukazał się drugi sezon serialu Jessica Jones. Defenders bez przyszłości? - wiadomość - 2018-03-08
Na drugi sezon czekaliśmy ponad dwa lata.

Dzisiaj w streamingowym serwisie Netflix zadebiutował drugi sezon serialu Jessica Jones, opowiadającego o przygodach tytułowej bohaterki z uniwersum Marvela. Podobnie jak pierwsza seria, składa się on z trzynastu odcinków i wszystkie epizody udostępnione zostały jednocześnie.

Twórcy kazali nam długo czekać na drugi sezon, gdyż pierwszy ukazał się w listopadzie 2015 r. Jessicę Jones mogliśmy jednak obejrzeć w zeszłym roku, dzięki serialowi Defenders, gdzie dołączyła ona do grupy bohaterów, w skład której weszli także Daredevil, Luke Cage oraz Iron Fist. Fani zastanawiają się, czy zobaczymy kontynuację tej produkcji, ale pojawiły się doniesienia, że Netflix może nie mieć jej w planach.

Wczoraj, w wywiadzie dla serwisu Vulture, grająca Jessicę Krysten Ritter przyznała, że nie spodziewa się, aby powstał drugi sezon Defenders. Aktorka stwierdziła, że doskonale bawiła się podczas zdjęć do tej produkcji, ale według posiadanych przez nią informacji nie ma obecnie planów opracowania kontynuacji. Serwis Netflix zamierza postawić na seriale koncentrujące się na pojedynczych bohaterach.

Oczywiście, to nie znaczy, że postacie z różnych produkcji nie będą pojawiały się w innych. Przykładowo, wiemy już, że w drugim sezonie serialu Luke Cage wystąpi Iron Fist. Warto dodać, że wczoraj ukazał się pierwszy teaser tej produkcji, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że zadebiutuje ona 22 czerwca.

Przypomnijmy, że obecnie trwają również zdjęcia do drugich sezonów seriali Punisher oraz Iron Fist, ale na razie nie wiemy, kiedy możemy się spodziewać ich premier.

  1. Oficjalna strona serialu Jessica Jones