Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2018, 07:29

autor: Góral

State of Decay 2 - tryb współpracy na nowym gameplayu

W serwisie IGN opublikowano trwający blisko pół godziny materiał wideo z rozgrywką ze State of Decay 2. Zaprezentowano na nim tryb współpracy.

Aktualizacja

Nagranie pojawiło się na kanale YouTube serwisu IGN, więc wklejamy je poniżej:

Oryginalna wiadomość

State of Decay 2 - tryb współpracy na nowym gameplayu - ilustracja #1

Wczoraj doczekaliśmy się informacji o cenie i dacie premiery gry State of Decay 2, a dziś możemy obejrzeć nowy, dość długi fragment z rozgrywką z nadchodzącej produkcji studia Undead Labs. Opublikowano go w serwisie IGN. Niestety w momencie pisania wiadomości nie był on jeszcze dostępny na kanale YouTube witryny, więc musicie zajrzeć w to miejsce, by go obejrzeć. Zaprezentowano na nim tryb co-op, który jest jedną z większych nowinek, jaka pojawi się w dwójce. Maksymalnie czterech graczy będzie mogło współpracować ze sobą, walcząc w świecie opanowanym przez zombie i właśnie to pokazano na dzisiejszym materiale.

State of Decay 2 ukaże się na konsoli Xbox One oraz komputerach osobistych 22 maja. Produkcja dostępna będzie w dwóch wersjach – standardowej, wycenionej na 29,99 dolarów (około 100 zł), oraz Ultimate Edition, której koszt zakupu ustalono na 49,99 dolarów (około 169 zł). Tytuł pojawi się w dniu światowej premiery w usłudze Xbox Game Pass (29 zł miesięcznie za dostęp do wielu gier) oraz zasili szeregi programu Xbox Play Anywhere (kupując grę w cyfrowej dystrybucji otrzymujecie obie wersje – na XOne i PC).