Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2010, 12:50

autor: Jiker

Tyranidzi kolejną grywalną rasą w Dawn of War II: Retribution

Na łamach PC Gamera doszło do oficjalnego ujawnienia kolejnej grywalnej rasy, w którą przyjdzie się wcielić przyszłym nabywcom drugiego, samodzielnego rozszerzenia do gry strategicznej Dawn of War II – Retribition podczas kampanii dla pojedynczego gracza. Do Orków oraz zaawansowanych technologicznie Eldarów, dołączyli Tyranidzi.

Na łamach PC Gamera doszło do oficjalnego ujawnienia kolejnej grywalnej rasy, w którą przyjdzie się wcielić przyszłym nabywcom drugiego, samodzielnego rozszerzenia do gry strategicznej Dawn of War IIRetribition podczas kampanii dla pojedynczego gracza. Do Orków oraz zaawansowanych technologicznie Eldarów, dołączyli Tyranidzi.

Tyranidzi pochodzą spoza naszej galaktyki. Ich znakiem rozpoznawczym jest fakt, że poszczególni członkowie rasy są połączeni umysłami w jedną zbiorową świadomość. Dzięki temu nieobce są im wyszukane techniki walki i zachowania wymagające nadludzkiego zorganizowania. Zadania, w których Tyranidzi odegrają główną rolę będą z pewnością nadzwyczajne.

Tyranidzi kolejną grywalną rasą w Dawn of War II: Retribution - ilustracja #1

Gracz w trakcie singleplayerowej kampanii Tyranidów wcieli się w samego Swarmlorda. Sześciometrowe monstrum, mające do dyspozycji cztery Kościane Miecze, będzie w stanie sprawować kontrolę nad pomniejszymi jednostkami (ich liczba nierzadko będzie dochodzić do 140). To, ile mięsa armatniego w postaci Hormagauntów oraz Termagantów będzie mógł wprowadzić do walki, będzie uzależnione od ilości posiadanej energii.

Do premiery Dawn of War II: Retribution dojdzie w przyszłym roku (najprawdopodobniej pod koniec pierwszego kwartału). Rozszerzenie będzie drugim dodatkiem do Warhammer 40,000: Dawn of War II. Pierwsze – Chaos Rising – trafiło do sprzedaży w marcu bieżącego roku. W tym miejscu znajdziecie zwiastun zapowiadający obecność Tyranidów w Retribution.