Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 lipca 2020, 09:45

autor: AlexB

Tygodniowy trial Uplay Plus - ponad 100 tytułów do ogrania za darmo

Firma Ubisoft oferuje siedmiodniowy trial usługi Uplay Plus, w ramach której między innymi otrzymujemy dostęp do ponad 100 gier z katalogu firmy Ubisoft. Akcja potrwa do 27 lipca.

We wrześniu Uplay Plus będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Jeśli nie mieliście jeszcze możliwości bliższego kontaktu z tą usługą firmy Ubisoft, mającą stanowić konkurencję dla Origin Access Premier od EA czy Xbox Game Pass od Microsoftu, to teraz macie ku temu doskonałą okazję. Do 27 lipca można zdobyć bezpłatny siedmiodniowy trial Uplay Plus. Musicie jedynie wejść na poniższą stronę, zalogować się na swoje konto Ubisoftu i kliknąć przycisk „Try for Free”.

  1. Uplay Plus przez siedem dni za darmo
Tygodniowy trial Uplay Plus - ponad 100 tytułów do ogrania za darmo - ilustracja #1
Darmowy trial to bardzo dobra okazja, by przekonać się, czy Uplay Plus jest wart swojej ceny.

Uwaga! Aktywacja triala wymaga podania metody płatności. Żadna kwota nie zostanie jednak pobrana z Waszych kont, o ile nie zapomnicie, by anulować subskrypcję przed zakończeniem darmowego okresu. Jeśli tego nie zrobicie, wówczas będziecie musieli zapłacić pełną miesięczną opłatę za usługę, która wynosi 59,90 złotych.

Przypominamy, że Uplay Plus jest dostępne wyłącznie na PC. Osoby opłacające tę usługę otrzymują dostęp do biblioteki ponad 100 gier, w tym ich edycji Deluxe, Gold lub Ultimate, możliwości uruchamiania nowych produkcji Ubisoftu w dniu ich premiery, a także opcji sprawdzania nadchodzących tytułów czy dodatków w ramach beta-testów. Więcej szczegółów na temat subskrypcji znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft