Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2012, 19:16

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (18 - 24 czerwca 2012 r.)

W minionym tygodniu w serwisie GRAMY NA WYNOS pisaliśmy m.in. o platformówkach Fly’n oraz Tiny and Big: Grandpa's Leftovers. Przetestowaliśmy również wydajność Sniper Elite V2 i Dead Rising 2. Nie zabrakło też przeglądu najciekawszych gier darmowych.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (18 - 24 czerwca 2012 r.) - ilustracja #1

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu dobiegającego już końca tygodnia na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. W tym czasie przetestowaliśmy wydajność dwóch pecetowych produkcji - Sniper Elite V2 oraz Dead Rising 2. Nie zabrakło też nowego materiału video opracowanego we współpracy z serwisem tvgry.pl. Tym razem poświęcony on został przeznaczonej na system mobilny Android grze piłkarskiej Real Football 2012.

Tradycyjnie opublikowaliśmy również zestawienie najciekawszych pecetowych gier darmowych wypuszczonych w ostatnim czasie. Sporo miejsca poświęciliśmy też dwóm platformówkom. Pierwszą z nich jest śliczny dwuwymiarowy Fly’n, który powstaje w studiu Ankama, znanym z takich produkcji MMORPG jak Dofus i Wakufu. Natomiast właśnie wypuszczone Tiny and Big: Grandpa's Leftovers rozgrywa się w trójwymiarowym środowisku, które możemy do woli siekać na małe kawałki laserem. Pisaliśmy ponadto o dwóch odsłonach cRPG-owej serii Worlds of Ultima, które zostały udostępnione za darmo na serwisie GOG.com.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (18 - 24 czerwca 2012 r.) - ilustracja #2
Oparte na terramorfingu Cloudbase Prime to jedna z polecanych przez nas gier darmowych.

W sumie, w okresie od 18 do 24 czerwca 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy / publicystyka / materiały video

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki - 24 czerwca 2012 roku
  2. Pierwszy zwiastun Fly’n – pięknej platformówki autorów Dofus i Wakufu
  3. Premiera platformówki Tiny and Big: Grandpa's Leftovers
  4. Serwis GOG rozdaje za darmo klasyczne cRPG-i z serii Worlds of Ultima