Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2012, 19:55

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (12 - 18 lutego 2012)

W ciągu ostatnich siedmiu dni na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo ciekawych materiałów. Wśród nich znalazły się testy gier takich jak The Darkness II oraz Need for Speed: Hot Pursuit. Pisaliśmy również o najciekawszych grach darmowych oraz starcie przeglądarkowej gry pirackiej Pirate Storm: Death or Glory.

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ostatnich kilku dniach na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (12 - 18 lutego 2012) - ilustracja #1

W tym czasie przetestowaliśmy dwie gry. Pierwszą z nich było świeżutkie The Darkness II, czyli mroczna strzelanka oparta na przebojowym komiksie firmy Top Cow. Pomimo ślicznej kreskówkowej grafiki tytuł ten okazał się działać przyzwoicie nawet na słabszym z naszych notebooków. Drugim testowanym tytułem był Need for Speed: Hot Pursuit, czyli produkcja, dzięki której seria z sukcesem powróciła do swoich korzeni.

Pisaliśmy także o premierze pełnej wersji utrzymanej w klimatach pirackich przeglądarkowej gry Pirate Storm: Death or Glory. Tradycyjnie przygotowaliśmy również zestawienie najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ciągu ostatnich kilku dni.

W sumie, w okresie od 12 do 18 lutego 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy gier na notebookach:

  1. The Darkness II (mocny notebook)
  2. The Darkness II (słaby notebook)
  3. Need for Speed: Hot Pursuit (mocny notebook)
  4. Need for Speed: Hot Pursuit (słaby notebook)

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki XXXIII - 19 lutego 2012 roku
  2. Total War SHOGUN 2: Fall of the Samurai - zobacz w akcji zmierz epoki samurajów
  3. Premiera Pirate Storm - przeglądarkowi korsarze wypływają na szerokie wody