Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2020, 20:03

autor: Ender

Twórcy serii Burnout powracają z grą Dangerous Driving 2

Współproducenci legendarnej wyścigowej serii Burnout, tworzący niezależne studio Three Fields Entertainment, zapowiedzieli grę Dangerous Driving 2. Jest to sequel chłodno przyjętej jedynki, która wydana została w ubiegłym roku. Zaletą nowego tytułu ma być otwarty sandboksowy świat oraz widowiskowy model zniszczeń samochodów.

Wydane w ubiegłym roku Dangerous Driving promowane było jako duchowy następca legendarnej wyścigowej serii Burnout. Tytuł nie podbił jednak serc fanów szybkiej jazdy. Lecz deweloperzy z niezależnego brytyjskiego studia Three Fields Entertainment nie zrazili się chłodnymi opiniami na temat ich dzieła i zakasali rękawy, by wyeliminować wytknięte im błędy w zapowiedzianej właśnie ambitnej kontynuacji produkcji, która co zaskakujące ukaże się w niezwykle szybkim czasie. Według informacji prasowej, tytuł zadebiutuje pod koniec 2020 roku i pojawi się równocześnie na komputerach PC (najprawdopodobniej tylko w Epic Games Store) oraz konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

Gra ukaże się jeszcze w tym roku. - Twórcy serii Burnout powracają z grą Dangerous Driving 2 - wiadomość - 2020-02-20
Gra ukaże się jeszcze w tym roku.

W Dangerous Driving 2 twórcy stawiają na koncepcję otwartego i dynamicznego świata gry, znanego chociażby z niezwykle popularnego Burnout Paradise lub serii Forza Horizon. Podczas zabawy gracze swobodnie przemierzą pokaźnych rozmiarów mapę, gdzie natkną się na wielu różnych wyścigowych oponentów, z którymi rywalizować będą mogli w widowiskowych eventach. Poza kierowcami kontrolowanymi przez AI, ścigać będzie można się także z ludzkimi przeciwnikami, czy to za pośrednictwem sieci, czy też lokalnie w trybie podzielonego ekranu. Największą atrakcją tytułu pozostaną oczywiście ogromne kraksy, w których uczestniczyć może naraz nawet kilkadziesiąt aut. Więcej szczegółów na temat tytułu powinniśmy poznać w najbliższych miesiącach. Grywalna wersja Dangerous Driving 2 zostanie pokazana na targach PAX East, które odbędą się w dniach 27 lutego – 1 marca.

Pierwsza odsłona serii spotkała się z chłodnym odbiorem przez fanów zręcznościowych wyścigów. - Twórcy serii Burnout powracają z grą Dangerous Driving 2 - wiadomość - 2020-02-20
Pierwsza odsłona serii spotkała się z chłodnym odbiorem przez fanów zręcznościowych wyścigów.
  1. Oficjalna strona internetowa studia Three Fields Entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dangerous Driving 2

Dangerous Driving 2