Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2013, 12:12

autor: luckie

Twórcy Saints Row IV o supermocach, broni i obcych

W najnowszym dzienniku dewelopera (z polskimi napisami) twórcy Saints Row IV opowiadają o supermocach, nowych rodzajach broni i kosmitach. Tradycyjnie dla serii, studio Volition robi wszystko, aby przekręcić wskaźnik absurdu.

Studio Volition zdążyło nas przyzwyczaić do tego, że każda kolejna odsłona gangsterskiego cyklu Saints Row jest coraz bardziej pokręcona. Nie inaczej rzecz się ma z Saints Row IV. Do zwariowanego arsenału twórcy dodadzą zupełnie nowe spluwy, takie jak miotacz czarnych dziur, promień pompujący delikwenta aż do jego eksplozji, wyrzutnię rakiet plazmowych, dubstep gun czy obleśny Rectifier z ruchliwym językiem na czubku. Do tego dojdą nadprzyrodzone moce, m.in. superskok, supersprint i możliwość latania po mieście niczym Superman. Rozgrywka nie stała się zbyt łatwa, twórcy zdecydowali się wprowadzić nowego wroga – obcych. Będą oni doskonałym usprawiedliwieniem dla umieszczenia w grze przegiętych pukawek i supermocy.

Twórcy szczycą się rozmiarami Saints Row IV. Prócz dużego, otwartego świata i całej masy nowości, gra zaoferuje rozbudowany edytor postaci, w tym możliwość wyboru spośród siedmiu głosów głównego bohatera. Rzecz jasna, wymagało to kilkukrotnego nagrania wszystkich wypowiadanych przez niego lub nią kwestii.

Saints Row IV ukaże się w naszym kraju 23 sierpnia 2013 roku, czyli w przyszłym tygodniu. Gra trafi na sklepowe półki w edycji na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Wydanie pecetowe otrzyma kinową polską wersję językową.