Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2019, 11:41

Twórcy Hatred wydadzą survival horror Follia - Dear Father

Polska firma Destructive Creations zajmie się wydaniem gry Follia - Dear Father, survival horroru autorstwa niezależnego studia Real Game Machine. Produkcja trafi na rynek jesienią.

Destructive Creations wyda grę Follia – Dear Father. - Twórcy Hatred wydadzą survival horror Follia - Dear Father - wiadomość - 2019-05-16
Destructive Creations wyda grę Follia – Dear Father.

FOLLIA – DEAR FATHER W SKRÓCIE:

  1. horror, którego akcja rozgrywa się na kampusie uniwersyteckim;
  2. nacisk na skradanie się i eksplorację;
  3. wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości HTC Vive;
  4. gra zostanie wydana przez polską firmę Destructive Creations.

Rodzima firma Destructive Creations (znana z takich tytułów jak Hatred czy Ancestors Legacy) zapowiedziała grę Follia – Dear Father. Powstaje ona we włoskim studiu niezależnym Real Game Machine i będzie horrorem, w którym postaramy się przetrwać w pełnym potworów kampusie uniwersyteckim. Polacy zajmą się wydaniem produkcji.

W omawianym tytule wcielimy się w Marcusa – młodego człowieka, który trafia do śmiertelnie niebezpiecznego miejsca, starając się odnaleźć swoich rodziców. Zgodnie z przedstawionym opisem, gra ma kłaść nacisk na skradanie się oraz eksplorację. Odnajdując ślady i poszlaki, będziemy stopniowo odkrywali tajemnicę tego, co stało się na terenie uczelni. Wrogowie mają czaić się w mroku, więc kluczowe znaczenie będzie miała posiadana przez nas latarka. Co ciekawe, każdy z potworów ma być inny – by przetrwać będziemy musieli nauczyć się schematu ich zachowania.

Deweloperzy zapowiadają też klimatyczną ścieżkę dźwiękową oraz wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości HTC Vive. Gra zadebiutuje na komputerach tej jesieni. Pierwszy, całkiem klimatyczny zwiastun znajdziecie poniżej (w materiale jest sporo krwi i brutalności, więc miejcie to na uwadze).

  1. Real Game Machine – strona oficjalna
  2. Destructive Creations – strona oficjalna