Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2014, 11:58

autor: Góral

Twórca God of War ujawni nową grę podczas imprezy PlayStation Experience

W sieci pojawiły się przesłanki, sugerujące, że na imprezie PlayStation Experience (6 – 7 grudnia w Las Vegas) zapowiedziana zostanie nowa produkcja Davida Jaffe'a - jednego z głównych twórców serii Twisted Metal oraz God of War.

Najnowsze nagranie promujące imprezę PlayStation Experience, która odbędzie się w dniach 6 – 7 grudnia w Las Vegas, sugeruje, że podczas tego wydarzenia poznamy nową grę słynnego dewelopera Davida Jaffe’a („ojciec” serii Twisted Metal oraz God of War). Na powyższym zwiastunie w notatniku zapisano adres bartletjones.com/haunted, odsyłający nas na tajemniczą witrynę z kolejnym nagraniem, które obejrzycie poniżej. Nie zdradza ono niczego konkretnego, ale sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z produkcją nawiązującą do gatunku survival horror. Tak się jednak nie stanie, gdyż Jaffe ujawnił na Twitterze, że będzie to coś innego. Tak czy siak, na początku materiału kamera przechodzi przez drzwi z napisem „The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency”, co prowadzi nas w kolejne miejsce.

W 2013 roku David Jaffe wyjawił, że założył nowe studio o dokładnie tej samej nazwie. Na blogu dewelopera od dłuższego czasu widnieje ulotka informacyjna, wyjaśniająca czym zajmuje się rzekoma agencja detektywistyczna. Pisząc w skrócie, chodzi o tropienie i łapanie duchów, wilkołaków, wyjaśnianie zjawisk paranormalnych itd. Wszystkimi tymi działaniami zajmuje się 80-letni detektyw Bartlet Jones.

Zbierając to wszystko do kupy, możemy wyrokować, że na PlayStation Experience doczekamy się zapowiedzi detektywistycznej gry akcji, najpewniej na konsolę PlayStation 4, opowiadającej o przygodach wspomnianego detektywa, który poluje na różne maszkary. Czekamy zatem na dalsze wyjaśnienia.

Twórca God of War ujawni nową grę podczas imprezy PlayStation Experience - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.