Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 listopada 2021, 17:05

autor: AlexB

Trzy gry od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną trzy gry - Guild of Dungeoneering, KID A MNESIA EXHIBITION oraz Never Alone. Produkcje będzie można odebrać do 25 listopada.

[Aktualizacja] Guild of Dungeoneering, KID A MNESIA EXHIBITION oraz Never Alone można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną theHunter: Call of the Wild oraz Epic Welcome Pack do Antstream Arcade.

W minionym tygodniu na platformie Epic Games Store udostępniona została paczka fantów do gry Rogue Company. Jeśli do tej pory jej nie przygarnęliście, macie na to czas jeszcze do godziny 17:00. Później, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, oddane w ręce graczy zostaną aż trzy pozycje – Guild of Dungeoneering, KID A MNESIA EXHIBITION oraz Never Alone.

Guild of Dungeoneering jest produkcją opracowaną przez złożone z jednej osoby irlandzkie studio Gambrinous, łączącą w sobie elementy karcianki oraz prostego RPG-a. W trakcie zabawy wcielamy się w przywódcę podupadłej gildii poszukiwaczy przygód, którego celem jest doprowadzenie jej do chwały i bogactwa. Na drodze staną nam jednak liczne przeciwności losu, na czele z różnej maści konkurencją. Aby osiągnąć sukces, będziemy musieli wysyłać bohaterów do niebezpiecznych podziemi. Nie otrzymamy jednak nad nimi bezpośredniej kontroli. Zamiast tego postawione przed nami zostanie zadanie wybudowania labiryntu w taki sposób, by nasz czempion mógł zdobyć jak najwięcej skarbów. Od czasu do czasu zostaniemy także postawieni przed koniecznością walki z potworami, która zrealizowana jest w trybie turowym.

Guild of Dungeoneering na platformie Epic Games Store

KID A MNESIA EXHIBITION to przygotowana przez [namethemachine] i Arbitrarily Good Productions pierwszoosobowa gra eksploracyjna. Pozwoli ona na zwiedzenie cyfrowo-analogowego wszechświata odwróconego do góry nogami, stworzonego z oryginalnych dzieł sztuki i nagrań. Powstała ona, by uczcić rocznicę wydania płyt Radiohead – Kid A i Amnesiac.

KID A MNESIA EXHIBITION na platformie Epic Games Store

Natomiast Never Alone to platformówka z elementami gry logicznej, za stworzenie której odpowiada studio Upper One Games. Przedstawia ona historię młodej dziewczyny z plemienia Inupiaq, która w towarzystwie białego lisa udaje się na niebezpieczną wyprawę przez pokrytą śniegiem krainę, by uratować własny lud i powstrzymać nadejście wiecznej zamieci. W trakcie zabawy przemierzamy rozległe poziomy, unikamy pułapek, walczymy z przeciwnikami i rozwiązujemy zagadki logiczne.

Never Alone na platformie Epic Games Store

Guild of Dungeoneering, KID A MNESIA EXHIBITION oraz Never Alone będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 25 listopada. Gdy tylko dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store