Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2016, 09:20

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Tropico 4 za darmo w Humble Store

W sklepie Humble Store możecie obecnie otrzymać za darmo strategię ekonomiczną Tropico 4. Wystarczy założyć konto u sprzedawcy, by dostać steamowy klucz na rzeczoną grę. Oferta jest ważna do 10 września.

W sklepie Humble Bundle do godziny 19:00 jutrzejszego dnia za darmo można zdobyć grę Tropico 4 w wersji na komputery osobiste. By ją otrzymać, musicie wykonać kilka prostych kroków. Przede wszystkim trzeba założyć konto u rzeczonego sprzedawcy, czego dokonacie w tym miejscu. Gdy już przebrniecie przez rejestrację i zalogujecie się, udajcie się na podlinkowaną niżej stronę, kliknijcie w przycisk „Get it Free!”, a następnie „Check Out”. Wyskoczy Wam karta z zamówieniem. Potwierdzacie na niej, że nie jesteście botem i wciskacie przycisk na dole (znowu „Get it Free!”). I to właściwie wszystko, gdyż gra zostanie dopisana do Waszego konta i otrzymacie też specjalny link na maila ze steamowym kodem. Pamiętajcie jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy – otrzymany klucz musicie aktywować do 17 września, gdyż później straci ważność.

El Presidente chętnie przyjmie nowych mieszkańców do republiki. - Tropico 4 za darmo w Humble Store - wiadomość - 2016-09-09
El Presidente chętnie przyjmie nowych mieszkańców do republiki.
Tropico 4 za darmo w Humble Store - ilustracja #2

Tropico 4 ukazało się w sierpniu 2011 roku na PC-tach i kilka tygodni później na konsoli Xbox 360. Jest to kolejna odsłona popularnej serii gier strategiczno-ekonomicznych, w których wcielamy się w dyktatora El Presidente, a naszym zadaniem jest zarządzanie podległą republiką. Czynimy to nie tylko poprzez stawianie potrzebnych budynków, ale także przez utrzymywanie dobrych kontaktów z partiami politycznymi (można to robić np. poprzez łapówki), uchwalanie ustaw czy też walczenie ze skutkami katastrof.

W 2014 roku ukazała się kolejna odsłona cyklu. Tytuł posiada oczywiście ładniejszą grafikę oraz system tworzenia dynastii, ale w ogólnych założeniach jest bardzo podobny do poprzedniczek. Produkcja dostępna jest obecnie na PC-tach, Xboksie 360, PlayStation 4 i Xboksie One.