Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2016, 10:45

autor: Góral

Homefront: The Revolution w darmowym weekendzie na Steamie

W najbliższych dniach możecie bawić się strzelanką Homefront: The Revolution w ramach darmowego weekendu na Steamie. Jeżeli macie trochę wolnego czasu, to uda się Wam nawet zaliczyć całą kampanię fabularną.

Wydane w maju bieżącego roku na PC-tach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 Homefront: The Revolution trafiło do darmowego weekendu na Steamie. Produkcją można się bawić bez ponoszenia żadnych kosztów do niedzieli do godziny 22:00. Oznacza to, że jeżeli macie trochę wolnego czasu w najbliższych dniach, to zaliczycie całą, kilkunastogodzinną kampanię fabularną. Oprócz tego deweloperzy ze studia Deep Silver Dambuster umożliwili rozgrywkę w Resistance Mode, zawierającym dwie nowe misje – Boom Patrol oraz Indy Forever. Krótko pisząc, lepszej okazji do porządnego przetestowania, a nawet ukończenia tego projektu za darmo chyba nie będziecie mieć. Jest to o tyle ważne, ze Homefront: The Revolution nie jest grą wybitną, ale teraz nie trzeba ryzykować i wydawać pieniędzy w ciemno. Dodatkowo, jeżeli tytuł się Wam spodoba i zechcecie wesprzeć twórców, to obecnie nabędziecie go na Steamie w promocji za 23,99 euro (około nieco ponad 100 zł). Lepiej jednak zainwestować u jednego z naszych sprzedawców, którzy oferują projekt w jeszcze niższej cenie – szczegóły znajdziecie w ramce obok.

Homefront: The Revolution rewolucyjną grą nie jest, ale grzechem byłoby nie sprawdzić jej w ramach darmowego weekendu. - Homefront: The Revolution w darmowym weekendzie na Steamie - wiadomość - 2016-09-09
Homefront: The Revolution rewolucyjną grą nie jest, ale grzechem byłoby nie sprawdzić jej w ramach darmowego weekendu.
Homefront: The Revolution w skrócie:
  • pierwszoosobowa strzelanka od Deep Silver Dambuster Studios;
  • dostępna od kilku miesięcy na XOne, PS4 i PC;
  • do niedzieli do godziny 22:00 na Steamie można w nią grać za darmo.

Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanka, będąca kontynuacją wydanego w 2011 roku Homefronta. Tytuł ma za sobą burzliwą przeszłość, gdyż początkowo był tworzony przez niemieckie studio Crytek na zlecenie firmy THQ. W wyniku upadku wydawcy, niemiecki deweloper wykupił prawa do marki i samodzielnie kontynuował pracę. Koniec końców IP sprzedano jednak Deep Silver, a Crytek UK upadło, ale odrodziło się w postaci Deep Silver Dambuster Studios, doprowadzając deweloping do końca.

Finalna wersja wzbudziła mieszane uczucia i nie okazała się nadzwyczajnym tytułem. Mimo wszystko projekt może się pochwalić długą, jak na strzelanki, kampanią i kilkoma ciekawymi patentami, np. odbijaniem stref z rąk wroga. Poza tym oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, więc jeżeli do dziś nie interesowaliście się tym tytułem, to warto na niego zwrócić uwagę teraz, podczas darmowego weekendu na Steamie.