Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2016, 09:21

autor: Góral

Trials of the Blood Dragon - ukończ demo bez wielu wypadków, a grę otrzymasz za darmo

Firma Ubisoft przygotowała ciekawą promocję związaną z grą Trials of the Blood Dragon. Jeżeli ukończycie wersję demonstracyjną, zaliczając maksymalnie piętnaście wypadków, to pełne wydanie tytułu otrzymacie za darmo. Akcja potrwa do 31 lipca i jest dostępna tylko na PC-tach.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że 22 lipca firma Ubisoft udostępni wersję demonstracyjną gry Trials of the Blood Dragon na komputerach osobistych. Demo jest już dostępne (znajdziecie je w aplikacji Uplay, w zakładce „Darmowe gry”) i wiąże się z nim ciekawa promocja. Otóż jeżeli uda się Wam ukończyć wszystkie udostępnione poziomy i przy okazji zaliczyć maksymalnie piętnaście wypadków, to otrzymacie pełne wydanie produkcji za darmo. Z racji, że seria Trials nigdy nie należała do banalnych pod względem poziomu trudności, zadanie nie jest raczej łatwe, a dodatkowo w komentarzach pod ogłoszeniem Ubisoftu i na innych stronach internetowych, gracze narzekają, że demo prosi o kupno pełnej wersji już nawet na drugim levelu, gdy ma się jeszcze sporo żyć w zapasie. Jak więc widać, wyzwanie jest dodatkowo i – chyba – przypadkowo utrudnione. Tak czy siak, warto sprawdzić samemu, a kto wie, może się uda otrzymać grę za darmo. Zabawa potrwa do 31 lipca.

Trials of the Blood Dragon - ukończ demo bez wielu wypadków, a grę otrzymasz za darmo - ilustracja #1
Trials of the Blood Dragon w skrócie:
  • kolejna odsłona serii gier zręcznościowych Trials;
  • dostępna na PS4, XOne i PC;
  • można ją zdobyć za darmo na PC, kończąc demo z maksymalnie piętnastoma wypadkami;
  • średnia w serwisie Metacritic: 54 – 60 punktów (w zależności od platformy sprzętowej).

Trials of the Blood Dragon jest kolejną odsłoną serii Trials, czyli cyklu gier zręcznościowych, w których wcielamy się w kierowcę motocykli, a czasami też innych pojazdów. Zabawa polega na pokonywaniu pełnych przeszkód i pułapek tras, które należy zaliczać przy jak najmniejszej liczbie wypadków. Marka towarzyszy nam już od dobrych kilku lat, ale od jakiegoś czasu zaczęła podążać w zdaje się nie tym kierunku, co trzeba. O ile bowiem pierwsze odsłony były całkiem przyziemne, tak od Trials Fusion twórcy szaleją coraz bardziej – dodatek Awesome Level Max z kotem jeżdżącym na jednorożcu, to zaledwie początek absurdów.

Najnowsza część, czyli Trials of the Blood Dragon nie za bardzo przypadła do gustu recenzentom i o ile Trials HD swego czasu zgarnęło wysokie oceny (średnia w Metacritic to 86 punktów), Trials Evolution jeszcze lepsze (90 punktów), tak Fusion może się już pochwalić „tylko” 80 punktami, a ostatnia odsłona 60 punktami (XOne), przy czym na PS4 i PC-tach jest jeszcze gorzej.