Train Simulator 2014 nadciąga! Mimo że gra w zasadzie jest już dostępna, fraza ta ciśnie się na usta po usłyszeniu Seana Beana (a.k.a. Ned Stark) w roli narratora nowego, znakomicie zrealizowanego zwiastuna tegorocznej odsłony symulatora pociągów.
Łukasz Szliselman
W dobie szybkich, wypełnionych akcją i podniosłą muzyką zwiastunów warto doceniać takie perełki jak nowy trailer Train Simulator 2014. Tak, symulator pociągów też może być emocjonujący, tylko… inaczej. Przekonajcie się sami, czy Sean Bean (aktor znany z takich ról jak Boromir z Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia czy Ned Stark z Gry o Tron) rozbudzi w Was pasję do wielkich maszyn:
Najnowszą produkcję firmy Railsimulator.com można kupić od wczoraj w sklepie Steam. Dla posiadaczy poprzednich odsłon serii, tegoroczna edycja Train Simulator dostępna jest w formie bezpłatnej aktualizacji. Wraz z nią dostają oni przebudowany interfejs użytkownika, który jest teraz prostrzy i bardziej przyjazny dla żółtodziobów. Nie mogło też zabraknąć szeregu usprawnień w oprawie graficznej oraz w fizyce pojazdów. Nabywcy pełnej wersji mogą ponadto liczyć na kilkanaście świeżutkich pociągów i nowe trasy. Train Simulator 2014 jest kompatybilny z wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami DLC.
Twórcy produkcji aktywnie wspierają społeczność modderską. Najnowsza wersja gry dodaje kolejne opcje do rozbudowanego edytora. Fani mogą z łatwością pobierać i publikować mody dzięki usłudze Steam Workshop. Rodzimi fani kolei na pewno docenią fakt, że wśród dostępnych wersji językowych pojawiły się polskie napisy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Więcej:Chcesz ukończyć tę grę w 100%? Jonathan Blow rzuca wyzwanie, które zajmie ci 500 godzin
Gracze
1