Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2013, 11:22

autor: luckie

Train Simulator 2014 na poruszającym zwiastunie – Sean Bean w roli fana kolei

Train Simulator 2014 nadciąga! Mimo że gra w zasadzie jest już dostępna, fraza ta ciśnie się na usta po usłyszeniu Seana Beana (a.k.a. Ned Stark) w roli narratora nowego, znakomicie zrealizowanego zwiastuna tegorocznej odsłony symulatora pociągów.

W dobie szybkich, wypełnionych akcją i podniosłą muzyką zwiastunów warto doceniać takie perełki jak nowy trailer Train Simulator 2014. Tak, symulator pociągów też może być emocjonujący, tylko… inaczej. Przekonajcie się sami, czy Sean Bean (aktor znany z takich ról jak Boromir z Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia czy Ned Stark z Gry o Tron) rozbudzi w Was pasję do wielkich maszyn:

Najnowszą produkcję firmy Railsimulator.com można kupić od wczoraj w sklepie Steam. Dla posiadaczy poprzednich odsłon serii, tegoroczna edycja Train Simulator dostępna jest w formie bezpłatnej aktualizacji. Wraz z nią dostają oni przebudowany interfejs użytkownika, który jest teraz prostrzy i bardziej przyjazny dla żółtodziobów. Nie mogło też zabraknąć szeregu usprawnień w oprawie graficznej oraz w fizyce pojazdów. Nabywcy pełnej wersji mogą ponadto liczyć na kilkanaście świeżutkich pociągów i nowe trasy. Train Simulator 2014 jest kompatybilny z wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami DLC.

Twórcy produkcji aktywnie wspierają społeczność modderską. Najnowsza wersja gry dodaje kolejne opcje do rozbudowanego edytora. Fani mogą z łatwością pobierać i publikować mody dzięki usłudze Steam Workshop. Rodzimi fani kolei na pewno docenią fakt, że wśród dostępnych wersji językowych pojawiły się polskie napisy.